Flaminia’lı Linvisibile ISH 2019’de

1 March 2019

ISH 2019 fuarında Linvisibile, Flaminia banyo mobilyalarının yeni eğimlerine dahil oluyor.

11 ile 15 Mart tarihleri arasında Frankfurt’ta düzenlenen Frankfurt ISH 2019 banyo ve ısıtma bienali vesilesi ile Flaminia, made in Italy markalı tasarım mükemmelliğinin büyükelçisi rolünü bir kez daha teyit ediyor.

Markanın sanat yönetmeni Giulio Cappellini’nin yarattığı sergi alanı, Flaminia dünyasını farklı açılardan keşfetmeye davet ediyor: dışarıdan büyük vitrinler, içeriden bir dizi farklı atmosferler ile.

Bu tarz bir kurulum, diğer yeniliklerin yanı sıra, Angeletti ve Ruzza tarafından tasarlanan yeni Madre koleksiyonunu sergilemek için markaya mükemmel bir senaryo imkanı sağladı. ISH 2019 ayrıca, şirketin aydınlatma ile iştigal eden departmanı olan Flaminia Lighting’in yeni projelerini anlatmak için bir fırsat teşkil ediyor.

Geleneksel seramik ürünlerin yanı sıra sergi, her ikisi de 1600 x 2400 mm H ebatlarına sahip pirinç ile kaplı olan ve Linvisibile tarafından sunulan heyecan verici Brezza Filo 10 Dikey Sürgülü Kapılarda geçerek ulaşılan ve yakın geçmişte piyasaya sürülen BrickSlim seramik raflar gibi geniş bir aksesuar ve dekorasyon unsurunu da içeriyor.

Linvisibile kapılarının Flaminia ürünleri ile etkileşimlerini keşfetmek ve olağanüstü bir tecrübe yaşamak üzere seni Pavyon 3.0, Stant C85’de bekliyoruz.

Firmaya ilişkin daha fazla bilgi