Linvisibile Cersaie 2018’de

13 September 2018

Bu yılki CERSAIE’de LINVISIBILE, ilgili sektörlerde lider olan iki marka tarafından misafir edildi. Geniş bir kapı gamı, Giulio Cappellini tarafından hazırlanan bir kurulum çerçevesinde, banyo mobilyalarının tasarımında uzmanlaşş bir marka olan Flaminia standında ve metal mobilya aksamlarının üretiminde lider firma De Castelli standında görücüye çıkacak; bu vesile ile BREZZA ailesinin en yeni ürünü olan Infinito Dikey Sürgülü Kapısı tanıtılacak.

Ünlü seramik firması Flaminia ve Cappellini, standın sunum konseptinin temel ögesi olarak Linvisibile kapılarını seçti. 13 adet farklı tür ve kaplamalar ile kişiselleştirilmiş kapılardan oluşan gamda, Brezza ailesinin iki adet şaşırtıcı Filo 10 Dikey Sürgülü Kapısı, Giulio Cappellini tarafından tasarlanan dört kanatlı Marea Marechiaro sürgülü kapısı, yeni Brezza Infinito Dikey Sürgülü Kapısı ve iki adet mat boyalı Dikey Sürgülü Kapı bulunmaktadır. 

De Castelli standı, Studio Zanellato/Bortotto ile işbirliği halinde hayata geçirilen, yeni Marea pirinç ve demir kaplamalı, 2600 mm yüksekliğe sahip Linvisibile Alba Filo menteşeli kapı ile entegre şekilde, yeni duvar ve zemin kaplama sistemleri koleksiyonunu sunacaktır.

Her iki stantta da bizleri ziyaret et ve bu duyu deneyiminin sana ilham vermesine imkan tanı!

Flaminia Standı: Pavyon 30, Stant B4-D3
De Castelli Standı: Pavyon 22, Stant B59

Firmaya ilişkin daha fazla bilgi