Linvisibile @ Milano Design Week 2019

Linvisibile FuoriSalone ve Salone del Mobile 2019’da

25 March 2019

FuoriSalone ve Salone del Mobile 2019 süresince bize dört farklı lokasyonda katılın!

Dizayn kapılarımızı deneyimlemek ister misiniz? 9-14 Nisan arası düzenlenecek 2019 Milano Dizayn Haftası boyunca, farklı materyellerden yapılan özel yapım kapılarımızı sergileyeceğiz. Sizleri, sergilerin yer alacağı dört farklı lokasyona davet etmekten mutluluk duyuyoruz:
Salone del Mobile 2019 fuarında (8.30-19.00 arasi açık) Linvisibile kapıları, işbirlikçi ortağımız De Castelli‘nin standinda De Castelli’nin pirinç ve demir “Marea” finisajıyla kaplanan Alba Filo 10 Menteşeli kapıyla yer alıyor. Bu kapı Zanellato/Bortotto Studio işbirliğiyle üretilmiştir. Linvisibile ve De Castelli arasındaki sinerjiden doğan bu deneysel ürün, 22. Hol’de C37-C39 Standlarında yer alacak.

EUROLUCE Salonu’nda ise, son teknoloji ışıklandırma sistemini iç mimariye uygulayan işbirliçi ortağımız CoeLux®‘un standında olacağız. “İç mekan gökyüzü (sky indoors)” deneyimi ürünlerinde uzman olan CoeLux®, Linvisibile ile işbirliği yaparak mükemmel bir kapalı ortam oluşturur ve iç tasarımı sergiler. Ziyaretçileri 15. Hol F28. Standlarında ağırlayacağız.

Aynı zamanda Milano’daki kalıcı sergi alanlarımızda da yer alacağız! FuoriSalone 2019‘da Linvisibile sizleri Milano Flagship Showroom’umuz Vergari Showroom’da ağırlayacak. Giulio Cappellini tarafından tasarlanan Marechiaro ve Altopiano Kayar Kapı sistemlerinin de arasında bulunduğu bu geniş ürün yelpazesine sahip dizayn kapılarımızı görmek için Via Lovanio 5 adresine bekliyoruz (Moscova metro istasyonu, 11.00-19.00 arasi açık)

Eger Tortona Dizayn bölgesinde iseniz (Tortona Design District), Linvisibile kapılarını Archiproducts’in “The Design Experience” etkinliğinde bulabilirsiniz (Via Tortona 31). Bu canlı networking alanında yürüdükçe, siyah metalle kaplanmış Brezza Filo 10 Dikey Döner kapımız, ayna ile kaplanmış Alba Filo 10 Menteşeli kapımız ve Marea Dış Mekan Kayar kapımız size eşlik edecek.

Sizleri Milano Dizayn Haftası’nda görecek olmaktan heyecan duyuyoruz! Daha fazla bilgi için press@linvisibile.it adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Firmaya ilişkin daha fazla bilgi