Zefiro Sistem

Zefiro Sistem

ŞEKİLLER 1
AÇILMA YÖNLERI 1
FİNİSAJ TİPLERİ +500
AKSESUARLAR 2
KİŞİSELLEŞTİRME Full
GARANTİ 10 years
KURULUM HİZMETİ +
PROJE DANIŞMANLIĞI +
PROJELER 5

Finisajlar

Linvisibile tasarımcılara tam bir kombinasyon özgürlüğü sunan özel renkler, esanslar ve finisajlar ile kendini göstermektedir. Yüzey finisajlarınız için geniş renk, esans ve malzeme seçeneklerimizden faydalanın. Ve bu öykünün sonu değil! Şimdi tüm Linvisibile yüzey panelleri üzerinde yeni malzemeler (metaller, deri, taş) ve yeni işleme yöntemleri (kalıplanmış) mevcuttur.

Baz Katmanı - Ahşap bazlı panel
Lake - Ahşap bazlı panel
Ahşap Kaplama - Ahşap bazlı panel
Ahşap Öz - Ahşap bazlı panel
Özel Cam - Çerçeveli
Cam - Çerçeveli
Ayna - Çerçeveli
Deri - Çerçeveli
Metal - Çerçeveli
Kumaş - Çerçeveli
Seramik - Çerçeveli
Anotlanmış - Çerçeveli

Linvisibile panelleri standart olarak beyaz evrensel baz katmanıyla kaplanarak tedarik edilir ve bu şekilde en son uygulanacak finisajın bazını oluşturur. Müşteri, bütün bir kamuflaj efekti için panelleri aynı renkte boyamayı tercih edebilir, dekore edebilir veya alternatif olarak başka finisajların uygulanması için sipariş verebilir.

Lak en zarif panel finisajı formlarından biridir. Yaşam ortamına benzersiz bir zerafet katmak için mümkün olan her renkte parlayan, değerli yüzeyler. Linvisibile tarafından üretilen laklar yalnızca RAL klasik K5 numune kataloğunu referans almaktadır. Laklı renkler mat/parlak efekt gerekliliklerine uygundur: Mat laklı finisaj: 10 parlak Parlak laklı finisaj: “100” parlak

Linvisibile, vizyona ve trende dönüşen geniş yelpazeli ahşap kaplamalar sunar. Şık ve her zaman farklı tonlarda, yatay veya dikey damarlı, homojen veya çizgili, sade veya geometrik, klasik veya modern dokular, her türlü yaşam alanı ihtiyacını karşılamak için mimarlar ve tasarımcılar tarafından geliştirilen projelerde hayat bulur.

Benzersiz inceliğe sahip kaliteli yüzeyler. Yüksek kaliteli ahşapta geleneksel ve modern tarzın harmanlanması, dayanıklılık ve prestij. Başka hiçbir materyal ısıyı ahşap esansı gibi aktaramaz. Yalnızca ahşap öz ortamlara benzersiz atmosfer, çizgiler ve farklı düzeylerde yoğunluk kazandırır. Numune alarak çalışılan, son derece mükemmel bir ürün.

Özel camlar, malzemenin ve nihai ürünün kişiselleştirilmesini kolaylaştıran, çizilmeye karşı dayanıklılık, gölgelendirme, ağlı ara bezeme ve özel tasarım gravürler gibi farklı özellikler kazandıran levhalar üzerinde parlatma ve kimyasal gravür teknikleri aracılığıyla mükemmel sonuçlar elde edilmesine olanak tanıyan çok yönlü ve dinamik bir malzemenin varyasyonlarıdır. Özel camlar, dokuları, yansımaları ve renkleri ile Linvisibile kapılarını zenginleştiren dekoratif bir çözümdür.

Heyecan verici ve dinamik efektleriyle cam, yansımalar ve renklerle oynamak açısından yarı saydam veya retro lake kombinasyonlarında kullanılabilen, çok yönlü malzemelerden biridir. Rafine ve çağdaş bir mimari oluşturmak için uygun, asil bir malzemedir.
Petekli paneller 1 mm eğimde RAL renk çeşitlerinin tamamıyla, arkası lake kaplı 4 mm kalınlığa sahip sertleştirilmiş açık düz cam levhalar ile sandviç kaplanırlar.

Ayna, şeffaf bir levha yüzeyi üzerine çoğunluğu gümüşten metal kaplama yapan kimyasal bir işleme tabi tutulan bir camdan elde edilir, aynaya yansıtıcı özelliğini sağlayan da bu kimyasal işlemdir. Derin bir alan, odadaki yansımalar ve etrafındaki mobilyalarla çalışma imkanı tanıyan çok ilginç bir malzemedir.

En yenilikçi finisajlar. Deri, çok yüksek düzeyde dayanıklılığa ve estetik özelliklere sahip doğal bir ürün olup, prestijli ve sofistike benzersiz materyaller ile uyum sağlayan, orijinal dokulara sahip yüzeyleri örtmek için prestijli bir seçenektir. Deri yüzey seçeneklerimizin sınırı yoktur. Parlaklık, dayanıklılık, zerafet bir kapıyı deri ile kaplamayı seçmeniz için önünüzdeki birçok nedenden yalnızca birkaçıdır

Metal yüzey parlatma. Tasarımcılara hayalgüçlerini yansıtan bir alan oluşturma imkanı sunmak üzere tasarlanan, tüm kapılara uygulanabilen inanılmaz finisajlar.
Preste tutkal uygulayarak bal peteği görünümlü panelin yüzlerine uygulanan, gerekli finisaja göre farklı kalınlıklarda, bakır, pirinç ve alüminyum arasında tercih edilebilen metal plaklar. Panelin kenarı metal yüzeyler gibi laklı olarak sunulmaktadır.
Mat “doğal” bakır ve pirinç, saten görüntüsü sağlayacak şekilde perdahlanmış alüminyum… metal yüzey seçeneklerimizin gerçekten sınırı yok.

Olağanüstü bir dokunma deneyimi sağlayan panellerin güzelliğini artıran eşsiz bir malzeme. En son teknolojik süreçlerle üretilen kumaş, benzersiz estetik, teknik ve duyusal performansları garanti eder. Kumaş bir kerede zarif ve zarif ancak hafif, sağlam ve dayanıklı çözümler sunar. Bu finisaj için, etik ve çevreye saygı duyarken işlevsellik ve güzellik duygusu arayanlar tarafından aranan yeni çağdaş yaşam tarzı paradigmasını somutlaştıran Alcantara®’ya güvendik.

Laminam, büyük seramik levha üretiminde öncü bir firmadır. Eklektizm ve çok yönlülükle karakterize olan bu ürün; geleneksel mimarinin dekor ve dizayn alanlarında birçok kez uygulanır. Laminam®in üretimi; geniş boyutu, indirgenmiş kalınlığı ve maksimum parlaklığıyla beraber; mekanik strese, kimyasal maddelere, aşınmaya, çizilmeye ve bükülmeye karşı yüksek dayanıklılığı birleştirir.

Çerçeveli tüm ürünler üzerinde 7 anotlama mevcuttur. Anotlama işlemi, alüminyumu, estetik özellikler kazandırmasının yanı sıra korozyona karşı koruma sağlayan bir oksit tabaka ile kaplar. Sıcak veya soğuk tonlarda, seçkin ve şık sınırsız kombinasyon sunan renkler.

Zefiro Sistem

Form ve açılımlar