Titano Sistem

Titano Sistem

ŞEKİLLER 1
AÇILMA YÖNLERI 1
FİNİSAJ TİPLERİ +500
AKSESUARLAR 2
KİŞİSELLEŞTİRME Full
GARANTİ 10 years
KURULUM HİZMETİ +
PROJE DANIŞMANLIĞI +
PROJELER 2
+

Finisajlar

Linvisibile tasarımcılara tam bir kombinasyon özgürlüğü sunan özel renkler, esanslar ve finisajlar ile kendini göstermektedir. Yüzey finisajlarınız için geniş renk, esans ve malzeme seçeneklerimizden faydalanın. Ve bu öykünün sonu değil! Şimdi tüm Linvisibile yüzey panelleri üzerinde yeni malzemeler (metaller, deri, taş) ve yeni işleme yöntemleri (kalıplanmış) mevcuttur.

Seramik
Baz Katmanı
Lake
Ahşap Kaplama
Ahşap Öz
Metal
Deri
Kumaş
Laminat
Heavy Coatings
Anotlanmiş

Laminam, büyük seramik levha üretiminde öncü bir firmadır. Eklektizm ve çok yönlülükle karakterize olan bu ürün; geleneksel mimarinin dekor ve dizayn alanlarında birçok kez uygulanır. Laminam®in üretimi; geniş boyutu, indirgenmiş kalınlığı ve maksimum parlaklığıyla beraber; mekanik strese, kimyasal maddelere, aşınmaya, çizilmeye ve bükülmeye karşı yüksek dayanıklılığı birleştirir.

Linvisibile panelleri standart olarak beyaz evrensel baz katmanıyla kaplanarak tedarik edilir ve bu şekilde en son uygulanacak finisajın bazını oluşturur. Müşteri, bütün bir kamuflaj efekti için panelleri aynı renkte boyamayı tercih edebilir, dekore edebilir veya alternatif olarak başka finisajların uygulanması için sipariş verebilir.

Lak en zarif panel finisajı formlarından biridir. Yaşam ortamına benzersiz bir zerafet katmak için mümkün olan her renkte parlayan, değerli yüzeyler. Linvisibile tarafından üretilen laklar yalnızca RAL klasik K5 numune kataloğunu referans almaktadır. Laklı renkler mat/parlak efekt gerekliliklerine uygundur: Mat laklı finisaj: 10 parlak Parlak laklı finisaj: “100” parlak

Linvisibile, vizyona ve trende dönüşen geniş yelpazeli ahşap kaplamalar sunar. Şık ve her zaman farklı tonlarda, yatay veya dikey damarlı, homojen veya çizgili, sade veya geometrik, klasik veya modern dokular, her türlü yaşam alanı ihtiyacını karşılamak için mimarlar ve tasarımcılar tarafından geliştirilen projelerde hayat bulur.

Benzersiz inceliğe sahip kaliteli yüzeyler. Yüksek kaliteli ahşapta geleneksel ve modern tarzın harmanlanması, dayanıklılık ve prestij. Başka hiçbir materyal ısıyı ahşap esansı gibi aktaramaz. Yalnızca ahşap öz ortamlara benzersiz atmosfer, çizgiler ve farklı düzeylerde yoğunluk kazandırır. Numune alarak çalışılan, son derece mükemmel bir ürün.

Metal yüzey parlatma. Tasarımcılara hayalgüçlerini yansıtan bir alan oluşturma imkanı sunmak üzere tasarlanan, tüm kapılara uygulanabilen inanılmaz finisajlar.
Preste tutkal uygulayarak bal peteği görünümlü panelin yüzlerine uygulanan, gerekli finisaja göre farklı kalınlıklarda, bakır, pirinç ve alüminyum arasında tercih edilebilen metal plaklar. Panelin kenarı metal yüzeyler gibi laklı olarak sunulmaktadır.
Mat “doğal” bakır ve pirinç, saten görüntüsü sağlayacak şekilde perdahlanmış alüminyum… metal yüzey seçeneklerimizin gerçekten sınırı yok.

En yenilikçi finisajlar. Deri, çok yüksek düzeyde dayanıklılığa ve estetik özelliklere sahip doğal bir ürün olup, prestijli ve sofistike benzersiz materyaller ile uyum sağlayan, orijinal dokulara sahip yüzeyleri örtmek için prestijli bir seçenektir. Deri yüzey seçeneklerimizin sınırı yoktur. Parlaklık, dayanıklılık, zerafet bir kapıyı deri ile kaplamayı seçmeniz için önünüzdeki birçok nedenden yalnızca birkaçıdır.

Olağanüstü bir dokunma deneyimi sağlayan panellerin güzelliğini artıran eşsiz bir malzeme. En son teknolojik süreçlerle üretilen kumaş, benzersiz estetik, teknik ve duyusal performansları garanti eder. Kumaş bir kerede zarif ve zarif ancak hafif, sağlam ve dayanıklı çözümler sunar. Bu finisaj için, etik ve çevreye saygı duyarken işlevsellik ve güzellik duygusu arayanlar tarafından aranan yeni çağdaş yaşam tarzı paradigmasını somutlaştıran Alcantara®’ya güvendik.

FENIX®, iç mekan tasarımına özgü dikey ve yatay uygulamalar için (Arpa Industriale tarafından üretilen) yeni nesil akıllı malzemedir. Fenix, nano teknolojik bir materyal olup, sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda eşsiz karakteristik özelliklere ve mükemmel performansa sahip olması ile yüksek teknolojik içeriğe sahiptir. Uygulanan işlem malzemenin parmak izi bırakmayan, yumuşak dokunuşlu, mat ve son derece dirençli olmasını sağlar; böylece malzeme çarpmalara, çizilmelere ve aynı zamanda genellikle ev temizliğinde kullanılan çözücü ve reaktiflere karşı da dayanıklı duruma gelir. Isıya dayanıklıdır ve su tutmaz, bakteri yükünü yüksek derecede tahrip eden hijyenik ve temizlemesi kolay bir yapıya sahiptir. Kütle halinde olduğundan Fenix ​​yüzeyi, pantograf kopyalama işlemlerine mükemmel şekilde uyum sağlar, bu da müşterinin zevkini ve taleplerini yansıtan dekor ve motiflerin kapı üzerine çizilmesine olanak sağlar.

“Heavy Coatings” (Ağır Kaplama) Sistemi yalnızca 102 mm kalınlığa sahip kapılar üzerine uygulanabilir.
Sistem, mermer, doğal taşlar, granit, mozaik gibi önemli derecede kalınlık ve ağırlıktaki kaplamaların uygulanması için ideal “çerçeve” işlevi görecek alüminyum dış profiller ile birleştirilmiş panellerin hazırlanmasından oluşur.
Standart olarak çerçeve, ham alüminyum, astar kaplaması yapılmış panel (kenarlar ve cepheler) ve krom finisajlı aksesuarlar ile tedarik edilir. Müşteri dış profilleri ve aksesuarları, anotlama (7 renkte: siyah, petrol, koyu kahverengi, açık bronz, koyu bronz) veya mat laklama (RAL® Classic K5 kartelasına bakınız) aracılığıyla kişiselleştirebilir.

Çerçeveli tüm ürünler üzerinde 7 anotlama mevcuttur. Anotlama işlemi, alüminyumu, estetik özellikler kazandırmasının yanı sıra korozyona karşı koruma sağlayan bir oksit tabaka ile kaplar. Sıcak veya soğuk tonlarda, seçkin ve şık sınırsız kombinasyon sunan renkler.

Titano Sistem

Form ve açılımlar