Maestrale Sistem

linvisibile maestrale sistem

Maestrale Sistem

maestrale sistem özellikleri
ŞEKİLLER 1
FİNİSAJ TİPLERİ +500
AKSESUARLAR 1
KİŞİSELLEŞTİRME Full
GARANTİ 10 years
KURULUM HİZMETİ +
PROJE DANIŞMANLIĞI +
PROJELER 2

Finisajlar

Linvisibile, proje tasarımcısına mümkün olan tüm görsel özgürlüğü sağlayan özel renk, esans ve finisajlarla görsellik dünyasına giriyor. Yüzeyler çok çeşitli renk, esans ve malzeme çeşitleriyle kaplanıyor. Metallerden taşlara, deriye ve yeni işlemlere kadar: Linvisibile panellerine uygulanacak sayısız kaplamayı keşfedin.

 

 

Görseller, malzemelerin gerçek renklerini, dokusunu ve damarlarını temsil etmemektedirler. Bunlar, yalnızca grafik gösterime uygun simülasyonlar olarak kabul edilmelidir.
Seramik
Mermer
Metal
Cam
Ayna
Kumaş
Deri
Anotlanmış

Geleneksel ve gelişmiş mimaride, mobilya ve tasarımda çok sayıda uygulama ile eklektizm ve çok yönlülük ile karakterize edilen bir üründür. Linvisibile, büyük ebatları ve maksimum hafifliği yüksek dirençle birleştiren seramik plaka üretiminde lider firma olan Laminam’ın seramiklerini tercih etti. Gelişmiş işleme teknolojileri, atmosferik etkilere maruz kalsa bile zaman içinde değişmeden kalan levhaların karakteristiklerinin ve kromatik özelliklerinin değiştirilemezliğini garanti eder.

Taşıyıcı kaplamaya sahip Maestrale Sistem paneli, şeffaf cam ile birleştirilecek oniks gibi değerli kaplamaların uygulanması için de mevcuttur. Lüks ve mobilyalara eski moda bir kraliyet nüansı veren bir taş.

Yüzeyler, istenen kaplamaya göre değişen kalınlıkta çok ince gerçek metal levhalarla parlıyor. Bakır, “doğal” parlak/mat pirinç ve saten alüminyumun yanı sıra, bu malzemenin mobilya endüstrisi için dönüştürülmesinde dünya lideri olan De Castelli’nin koleksiyonlarında geniş bir metal yelpazesi yer almaktadır. Ayrıca istenen desene göre kişiselleştirilmiş gravürlere sahip delikli bir versiyon da mevcuttur.

Cam, en modern kreasyonlara kendini veren zamansız bir malzemedir. Kendinden karakteristik özellikleri sayesinde cam, değişen ışıkla, görünümünü değiştirerek günün her saatinde ortamlara farklı ışık yansımaları sağlayabilir. Maestrale Sistem camı, 8 mm veya 4 + 4 mm kalınlığında (lamine camda) temperlidir ve mobilya camı konusunda güvenliği tanımlayan UNI 12150, UNI 7697 ve UNI EN 12600 standartlarına uygundur. UNI ISO 12543, UNI 7697 ve UNI EN12600 standartlarına uygun olarak en yüksek direnç standartlarını karşılar.

Aynalar, onlara geleneksel yansıtıcı özelliği veren bir cam işleme prosesi ile üretilmektedir. Alanların daha geniş ve daha ferah görünmesi için optik yanılsama sağlayarak iç mekanlara ilave edilen değerli unsurlardır.

Panelleri süsleyen ve olağanüstü bir dokunsal deneyim veren eşsiz bir malzeme. İleri teknoloji prosesleriyle işlenen kumaş, benzersiz estetik, teknik ve duyusal performansı sağlama yeteneğine sahiptir. Zarif ve rafine bir çözümdür, ancak aynı zamanda hafif, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bu finisaj için etik ve çevreye saygılı, sadece işlevsellik değil aynı zamanda güzellik duygusunu da arayanların tipik bir özelliği olan çağdaş yaşam tarzının yeni paradigmasını bünyesinde barındıran Alcantara’ya güvendik.

Yüksek dayanıklılığa ve değerli estetik özelliklere sahip doğal üründür. Dokunma hissi, güç ve zarafet veren orijinal dokularla yüzeyleri kaplamak için prestijli bir seçimdir. Maksimum düzeyde kişiselleştirmeyi ve her ayrıntıya gösterilen özeni garanti eden, üretimde Made in Italy mükemmelliği ile eşanlamlı bir malzemedir.

Anotlanmış alüminyum çerçeve, sıcak ve soğuk ton seçenekleriyle dört standart ince taneli fırçalanmış renkte mevcuttur. Diğer kabaca fırçalanmış veya mat cilalı renkler istek üzerine mevcuttur. Metal yüzeyin koruyucu bir oksit tabakasıyla kaplandığı bu işlem, çerçeveyi korozyondan korur ve benzersiz estetik özellikler kazandırır.

Maestrale Sistem

Form ve açılımlar