Linea Dikey Döner Kapı

linea dikey döner kapı camı

Linea Dikey Döner Kapı

Linea Dikey Döner Kapı camı teknik özellikleri
ŞEKİLLER 2
AÇILMA YÖNLERI 5
FİNİSAJ TİPLERİ 200
AKSESUARLAR 6
KİŞİSELLEŞTİRME Full
GARANTİ 10 years
KURULUM HİZMETİ +
PROJE DANIŞMANLIĞI +
PROJELER 2

Finisajlar

size özel kapı

Linvisibile gizli sistemler, tasarımcılara tam bir kombinasyon özgürlüğü vererek özel renkler, esanslar ve yüzeylerle kendini ortaya çıkarıyor. Yüzeyler, çok çeşitli renk, doku ve malzemeden kaplamalarla giyilebilir. Metalden taşlara, deriye ve diğer yenilikçi çözümlere: Linvisibile panellere uygulanacak sayısız kaplamaları keşfedin.

 

 

Bu görseller gerçek renkleri, dokuları ve damarlarındaki materyalleri temsil etmez. Sadece temsili amaçlı bir simülasyon olarak düşünülmelidirler.
Cam
Anotlama

Cam, en modern kreasyonlara kendini veren zamansız bir malzemedir. Kendinden karakteristik özellikleri sayesinde cam, değişen ışıkla, görünümünü değiştirerek günün her saatinde ortamlara farklı ışık yansımaları sağlayabilir. Linea Dikey Döner Kapı camı, 8 mm veya 4 + 4 mm kalınlığında (lamine camda) temperlidir ve mobilya camı konusunda güvenliği tanımlayan UNI 12150, UNI 7697 ve UNI EN 12600 standartlarına uygundur. UNI ISO 12543, UNI 7697 ve UNI EN12600 standartlarına uygun olarak en yüksek direnç standartlarını karşılar.

Anotlanmış alüminyum çerçeve, hem sıcak hem de soğuk tonlardan oluşan bir palet dahil olmak üzere yedi renkte mevcuttur. Metal yüzeyin koruyucu bir oksit tabakası ile kaplandığı bu işlem, çerçeveyi korozyona karşı koruyarak benzersiz estetik özellikler kazandırır.

Linea Dikey Döner Kapı

Form ve açılımlar