Infinito Menteşeli Kapı

Infinito Menteşeli Kapı

ŞEKİLLER 2
AÇILMA YÖNLERI 4
FİNİSAJ TİPLERİ +800
AKSESUARLAR 6
KİŞİSELLEŞTİRME Full
GARANTİ 10 years
KURULUM HİZMETİ +
PROJE DANIŞMANLIĞI +
PROJELER 8

Finisajlar

size özel kapı

Linvisibile, proje tasarımcısına mümkün olan tüm görsel özgürlüğü sağlayan özel renk, esans ve finisajlarla görsellik dünyasına giriyor. Yüzeyler çok çeşitli renk, esans ve malzeme çeşitleriyle kaplanıyor. Metallerden taşlara, deriye ve yeni işlemlere kadar: Linvisibile panellerine uygulanacak sayısız kaplamayı keşfedin.

 

 

Görseller, malzemelerin gerçek renklerini, dokusunu ve damarlarını temsil etmemektedirler. Bunlar, yalnızca grafik gösterime uygun simülasyonlar olarak kabul edilmelidir.
Design by Fantolino
Laminat
cam
Özel cam
Ayna
Mikro çimento
Seramik
Deri
Kumaş
Ahşap Kaplama
Ahşap öz
Laklama
Duvar kaplama
süpürgelik

Fabio Fantolino tarafından yaratılan benzersiz ve eşsiz tasarım. Mevcut finisajlar ve malzemeler, mimar ve tasarımcı tarafından estetik zevkine göre titizlikle seçilmiştir. Teklifleri farklı kaplama ve renk kombinasyonlarında mevcuttur, sırasıyla; laklanmış panel ve lamine inserte intrados (teklif A) , laklanmış panel ve vernikli kaplama inserte intrados (teklif B) ve vernikli panel ve lamine inserte intrados (teklif C). Modelinin gerçekleştirirken, Fabio Fantolino tarafından seçilen lakların, laminatların ve ahşap kaplamaların renklerini seçmek mümkündür.

İç mekan tasarımında bulunan tipik dikey ve yatay uygulamalar için yeni nesil akıllı malzemeler. Infinito Menteşeli Kapı için seçtiğimiz laminatlar benzersiz özelliklere sahiptir. Geçtikleri yenilikçi işlemler sayesinde, parmak izine dayanıklı yüzeyler, yumuşak dokunuşlu, mat ve son derece dirençli, çarpmalara ve çizilmelere ve ayrıca ev temizliğinde tipik olarak kullanılan çözücülerden ve reaktiflerden olası hasarlara karşı dayanıklıdırlar. Lamine kaplama için, maksimum kalite ve geniş bir renk yelpazesi sunan Fenix®, Homapal® ve Formica® gibi üç modern markanın koleksiyonlarına güvendik.

1 mm’lik eğimlemeyle, RAL renk aralığında yapılabilen, 4 mm kalınlığında, arkası laklı tavlanmış renksiz düz cam.

Cam paneller saten son işlem ve kimyasal dağlama yapılırken yeni özellikler kazanır. Cam, çok çeşitli tonlarda mevcuttur ve kişiselleştirilmiş malzemeler ve nihai ürün elde edilmesini sağlayan ağ ve doku gravürlerinin uygulanmasıyla daha da geliştirilebilir. Infinito Menteşeli Kapıyı benzersiz dokular, yansımalar ve renklerle zenginleştiren dekoratif bir çözüm.

Aynalar, geleneksel yansıtıcı özelliği veren cam üretim işleminden elde edilir. Aynalar, iç mekanlara eklenen değerli elemanlardır ve daha büyük ve daha parlak alanların optik yanılsamasını verir.

MDF bazlı panel, bir çevre çerçevesi ile çizilen sınırlara uygun olarak doğru traşlamanın yapılmasına imkan vermek amacıyla, en fazla 8/10 mm kalınlığında mikroçimento (tedarik edilmez) uygulanacak şekilde düzenlenmiştir.

Bu, malzemenin doğasından kaynaklanan dinamiklerin neden olduğu her türlü sıçrama etkisini telafi etmeye izin verir.

Eklektisizm ve çok yönlülüğü ile karakterize edilen, geleneksel ve kalıp dışı mimari, mobilya ve tasarımda çoklu uygulamalara sahip bir üründür. Linvisibile, kreasyonlarında büyük ebatları ve hafifliği, sağlamlıkla birleştirebilen seramik levha üretiminde lider bir şirket olan Laminam® seramiklerini seçti. Gelişmiş işleme teknolojileri, atmosferik etkenlere maruz kalsalar bile zaman içinde değişmeden kalan plakaların özelliklerinin ve kromatik özelliklerinin değişmezliğini garanti eder.

En yenilikçi finisajlar. Deri çok yüksek düzeyde dayanıklılığa ve estetik özelliklere sahip doğal bir üründür.

Orijinal dokulara sahip yüzeylerin kaplanması için prestijli bir seçenektir, benzersiz malzemeler ile uyum sağlar, prestijlidir ve sofistikedir.

Deri yüzey seçeneklerimizin sınırı yoktur. Parlaklık, dayanıklılık, zerafet bir kapıyı deri ile kaplamayı seçmeniz için önünüzdeki birçok nedenden yalnızca birkaçıdır.

Olağanüstü bir dokunma deneyimi sağlayan panellerin güzelliğini artıran eşsiz bir malzeme. En son teknolojik süreçlerle üretilen kumaş, benzersiz estetik, teknik ve duyusal performansları garanti eder. Kumaş bir kerede zarif ve zarif ancak hafif, sağlam ve dayanıklı çözümler sunar. Bu finisaj için, etik ve çevreye saygı duyarken işlevsellik ve güzellik duygusu arayanlar tarafından aranan yeni çağdaş yaşam tarzı paradigmasını somutlaştıran Alcantara®’ya güvendik.

Linvisible, mimarlar ve tasarımcılar tarafından geliştirilen projede hayat buldukları, vizyon ve trende dönüşen çok çeşitli paternlerde ve ahşaplarda yeniden yapılandırılmış ahşap sunmaktadır.

Linvisible birinci kalite, çevre dostu ve tasarım öğelerine özellikle odaklanan prestijli bir İtalyan markası olan ALPI (www.alpiwood.com) adlı İtalya’daki ahşap cilası üretimi lideri ile önemli bir ortaklığa adım atmaktadır.

Alpi kalite, ürün çok yönlülüğü ve eko-etkinlik bakımından en iyi seçenektir.

Benzersiz inceliğe sahip kaliteli yüzeyler. Yüksek kalitede ahşapta geleneksel ve modern tarzın harmanlanması, dayanıklılık ve prestij. Başka hiçbir materyal ısıyı ahşap esans gibi aktaramaz.

Yalnızca ahşap öz ortamlara benzersiz atmosfer, çizgiler ve farklı düzeylerde yoğunluk kazandırır. Numune alarak çalışılan, son derece mükemmel bir ürün.

Lak en zarif panel finisajı formlarından biridir. Yaşam ortamına benzersiz bir zerafet katmak için mümkün olan her renkte parlayan, değerli yüzeyler.

Linvisibile tarafından üretilen laklar yalnızca RAL klasik K5 numune kataloğunu referans almaktadır.

Linvisibile ürün yelpazesini duvarları kapılarla aynı finisaj ile dekore etmek için yenilikçi bir duvar kaplama sistemi ile genişletmiştir. İstisnai “cilt” sistemi, yalnızca 3 mm’lik kalınlıkla her boyutta duvarı total devamlılık efekti elde etmek üzere kapılarla kusursuz bir düzlemsellikle kaplamaya izin verir.

Duvarla bütün süpürgelik konut yaşam alanlarını zarif ve modern bir şekilde döşemek için en ileri noktayı temsil etmektedir. Linvisibile duvarla bütün ürünlerini daha iyi tamamlaması için bir taban paneli sistemi geliştirmiştir. Hiçbir öğe duvardan taşmamaktadır, her şey kusursuz şekilde duvarla bütünleşmektedir. Geleneksel sıvadibinin aksine, birleşik yüzeye sahip monte edilen versiyon çıkıntı yapmadan duvar düzeyinde devam etmektedir. Büyük teknolojiyi gizleyen, duvara gömülü ince bir hat.

Infinito Menteşeli Kapı

Form ve açılımlar