Infinito Menteşeli Kapı

Infinito Menteşeli Kapı

ŞEKİLLER 2
AÇILMA YÖNLERI 4
FİNİSAJ TİPLERİ +800
AKSESUARLAR 6
KİŞİSELLEŞTİRME Full
GARANTİ 10 years
KURULUM HİZMETİ +
PROJE DANIŞMANLIĞI +
PROJELER 8

Finisajlar

size özel kapı

Linvisibile tasarımcılara tam bir kombinasyon özgürlüğü sunan özel renkler, esanslar ve finisajlar ile kendini göstermektedir. Yüzey finisajlarınız için geniş renk, esans ve malzeme seçeneklerimizden faydalanın. Ve bu öykünün sonu değil! Şimdi tüm Linvisibile yüzey panelleri üzerinde yeni malzemeler (metaller, deri, taş) ve yeni işleme yöntemleri (kalıplanmış) mevcuttur.

Laminat
cam
mikroçimento
Gres porselen
Deri̇
Ahşap Kaplama
Ahşap öz
Laklama
Duvar kaplama
süpürgelik

Bal peteği görünümlü paneller film kaplı, 3 mm kalınlığında, HPL laminat paneller ile kaplı sandviçlerdir (bkz. Abet koleksiyonu). Bunlar EN 438 Avrupa standardına ve ISO 4586 uluslararası standardına uygun yüksek düzeyde preslenmiş panellerdir. Dekoratif laminat yüzeyler çözücülere ve kimyasal ürünlere dirençlidir ve dolayısıyla, özellikle temizlik ve hijyenin temel gereklilik olduğu uygulamalar için uygundur. Yüzey ve kenarların kaynar su, buhar ve her çeşit dezenfektan ile dezenfekte edilmesi kolaydır; bunlar korozyondan etkilenmez ve hiçbir ek yüzey koruması gerektirmez (cila veya boya gibi). Çok çeşitli renklerde mevcuttur.

1 mm’lik eğimlemeyle, RAL renk aralığında yapılabilen, 4 mm kalınlığında, arkası laklı tavlanmış renksiz düz cam.

MDF bazlı panel, bir çevre çerçevesi ile çizilen sınırlara uygun olarak doğru traşlamanın yapılmasına imkan vermek amacıyla, en fazla 8/10 mm kalınlığında mikroçimento (tedarik edilmez) uygulanacak şekilde düzenlenmiştir. Bu, malzemenin doğasından kaynaklanan dinamiklerin neden olduğu her türlü sıçrama etkisini telafi etmeye izin verir.

Yüksek düzeyde esneklik ve güvenlik sağlayan, fiberglas örgüye sahip 3 mm kalınlığında taş plaka uygulaması.

En yenilikçi finisajlar. Deri çok yüksek düzeyde dayanıklılığa ve estetik özelliklere sahip doğal bir üründür. Orijinal dokulara sahip yüzeylerin kaplanması için prestijli bir seçenektir, benzersiz malzemeler ile uyum sağlar, prestijlidir ve sofistikedir. Deri yüzey seçeneklerimizin sınırı yoktur. Parlaklık, dayanıklılık, zerafet bir kapıyı deri ile kaplamayı seçmeniz için önünüzdeki birçok nedenden yalnızca birkaçıdır.

Linvisible, mimarlar ve tasarımcılar tarafından geliştirilen projede hayat buldukları, vizyon ve trende dönüşen çok çeşitli paternlerde ve ahşaplarda yeniden yapılandırılmış ahşap sunmaktadır. Linvisible birinci kalite, çevre dostu ve tasarım öğelerine özellikle odaklanan prestijli bir İtalyan markası olan ALPI (www.alpiwood.com) adlı İtalya’daki ahşap cilası üretimi lideri ile önemli bir ortaklığa adım atmaktadır. Alpi kalite, ürün çok yönlülüğü ve eko-etkinlik bakımından en iyi seçenektir.

Benzersiz inceliğe sahip kaliteli yüzeyler. Yüksek kalitede ahşapta geleneksel ve modern tarzın harmanlanması, dayanıklılık ve prestij. Başka hiçbir materyal ısıyı ahşap esans gibi aktaramaz. Yalnızca ahşap öz ortamlara benzersiz atmosfer, çizgiler ve farklı düzeylerde yoğunluk kazandırır. Numune alarak çalışılan, son derece mükemmel bir ürün.

Lak en zarif panel finisajı formlarından biridir. Yaşam ortamına benzersiz bir zerafet katmak için mümkün olan her renkte parlayan, değerli yüzeyler. Linvisibile tarafından üretilen laklar yalnızca RAL klasik K5 numune kataloğunu referans almaktadır.

Linvisibile ürün yelpazesini duvarları kapılarla aynı finisaj ile dekore etmek için yenilikçi bir duvar kaplama sistemi ile genişletmiştir. İstisnai “cilt” sistemi, yalnızca 3 mm’lik kalınlıkla her boyutta duvarı total devamlılık efekti elde etmek üzere kapılarla kusursuz bir düzlemsellikle kaplamaya izin verir.

Duvarla bütün süpürgelik konut yaşam alanlarını zarif ve modern bir şekilde döşemek için en ileri noktayı temsil etmektedir. Linvisibile duvarla bütün ürünlerini daha iyi tamamlaması için bir taban paneli sistemi geliştirmiştir. Hiçbir öğe duvardan taşmamaktadır, her şey kusursuz şekilde duvarla bütünleşmektedir. Geleneksel sıvadibinin aksine, birleşik yüzeye sahip monte edilen versiyon çıkıntı yapmadan duvar düzeyinde devam etmektedir. Büyük teknolojiyi gizleyen, duvara gömülü ince bir hat.

Infinito Menteşeli Kapı

Form ve açılımlar