Infinito 10 Menteşeli Kapı

infinito 10 menteşeli kapı

Infinito 10 Menteşeli Kapı

infinito 10 hinged door technical features
ŞEKİLLER 2
AÇILMA YÖNLERI 4
FİNİSAJ TİPLERİ +800
AKSESUARLAR 4
KİŞİSELLEŞTİRME Full
GARANTİ 10 years
KURULUM HİZMETİ +
PROJE DANIŞMANLIĞI +
PROJELER 1

Finisajlar

size özel kapı

Linvisibile gizli sistemler, tasarımcılara tam bir kombinasyon özgürlüğü vererek özel renkler, esanslar ve yüzeylerle kendini ortaya çıkarıyor. Yüzeyler, çok çeşitli renk, doku ve malzemeden kaplamalarla giyilebilir. Metalden taşlara, deriye ve diğer yenilikçi çözümlere: Linvisibile panellere uygulanacak sayısız kaplamaları keşfedin.

 

 

Bu görseller gerçek renkleri, dokuları ve damarlarındaki materyalleri temsil etmez. Sadece temsili amaçlı bir simülasyon olarak düşünülmelidirler.
Laminat
Cam
Özel cam
Ayna
Mikroçimento
Deri
Ahşap Kaplama
Ahşap öz
Kumaş
Seramik
Heavy Coatings
Anotlama

İç mekan tasarımında bulunan tipik dikey ve yatay uygulamalar için yeni nesil akıllı malzemeler. Infinito 10 Menteşeli Kapı için seçtiğimiz laminatlar benzersiz özelliklere sahiptir.

Geçtikleri yenilikçi işlemler sayesinde, parmak izine dayanıklı yüzeyler, yumuşak dokunuşlu, mat ve son derece dirençli, çarpmalara ve çizilmelere ve ayrıca ev temizliğinde tipik olarak kullanılan çözücülerden ve reaktiflerden olası hasarlara karşı dayanıklıdırlar.

Lamine kaplama için, maksimum kalite ve geniş bir renk yelpazesi sunan Fenix®, Homapal® ve Formica® gibi üç modern markanın koleksiyonlarına güvendik.

En modern kreasyonlar için zamansız bir malzeme. Doğal özellikleri sayesinde cam, değişen ışık ile görünümünü değiştirebilir ve günün herhangi bir saatinde mekanlara farklı ışık yansımaları verebilir. Petek sandviç paneller,4 mm kalınlığında temperlenmiş şeffaf float cam levhalarla kaplanmıştır ve 1 mm eğim ile tüm RAL renk yelpazesinde elde edilebilir.

Cam paneller saten son işlem ve kimyasal dağlama yapılırken yeni özellikler kazanır. Cam, çok çeşitli tonlarda mevcuttur ve kişiselleştirilmiş malzemeler ve nihai ürün elde edilmesini sağlayan ağ ve doku gravürlerinin uygulanmasıyla daha da geliştirilebilir. Infinito 10 Menteşeli Kapıyı benzersiz dokular, yansımalar ve renklerle zenginleştiren dekoratif bir çözüm.

Aynalar, geleneksel yansıtıcı özelliği veren cam üretim işleminden elde edilir. Aynalar, iç mekanlara eklenen değerli elemanlardır ve daha büyük ve daha parlak alanların optik yanılsamasını verir.

MDF bazlı panel, dış çerçeve ile sınırlandırılan hassas traşlamalara izin verecek şekilde, 8/10 mm kalınlığa kadar mikro çimentoların (tedarik edilmez) uygulanmasına imkan tanımak amacıyla alçaltılmış şekilde hazırlanır. Bu durum, malzemeye ilişkin dinamiklerden kaynaklanan olası eğilme etkilerini dengeleme imkanı tanır. Uygulanabilir mikro çimentolar 2 türde olabilir: “Kalın” (9 mm laminatlı astarlar ile) veya “ince” (2,3 mm MDF astarlar ile). Uygulanabilir maksimum ağırlık 40 kg’dır.

Yüksek dayanıklılık ve değerli estetik özelliklere sahip doğal ürün. Dokunsal hisler, güç ve zarafet veren orijinal dokularla yüzeyleri kaplamak için prestijli bir seçim. Made-in-Italy mükemmelliği ile eşanlamlı bir malzeme, her ayrıntıya maksimum kişiselleştirmeyi ve titiz dikkati garanti eden bir ürün.

En modern süreçlere uyarlanmış geleneksel bir malzeme. Kaplamalı ahşabın özellikleri çok çeşitlidir: çizilmelere, ısıya ve ışığa karşı direnç; sorunsuz bakım ve temizlik; zengin ağaç türleri, renkler ve tahıllar ve yüksek eko-sürdürülebilirlik standartları. Bu finisaj için, maksimum kalite, çevreyi koruma taahhüdü ve tasarıma önem veren, kompozit ahşap dünyasından bir İtalyan şirketi olan ALPI’ye güvendik. Gezegene karşı tamamen bilinçli ve sorumlu bir seçim yapmak isteyenler için.

Mükemmel kalite ve ayrıcalıklı incelik. Hiçbir malzeme sıcaklığı doğal ahşap gibi iletemez, bu da sıcak bir atmosfere hayat verir. Güzelliği olağanüstü ve doğal sayısız erdemleriyle gerçekten eşsizdir. Doğası gereği, havadaki nemi emebilir ve serbest bırakabilir, hoş ve sağlıklı bir yaşam ortamı yaratır.

Olağanüstü bir dokunma deneyimi sağlayan panellerin güzelliğini artıran eşsiz bir malzeme. En son teknolojik süreçlerle üretilen kumaş, benzersiz estetik, teknik ve duyusal performansları garanti eder. Kumaş bir kerede zarif ve zarif ancak hafif, sağlam ve dayanıklı çözümler sunar. Bu finisaj için, etik ve çevreye saygı duyarken işlevsellik ve güzellik duygusu arayanlar tarafından aranan yeni çağdaş yaşam tarzı paradigmasını somutlaştıran Alcantara®’ya güvendik.

Eklektisizm ve çok yönlülüğü ile karakterize edilen, geleneksel ve kalıp dışı mimari, mobilya ve tasarımda çoklu uygulamalara sahip bir üründür. Linvisibile, kreasyonlarında büyük ebatları ve hafifliği, sağlamlıkla birleştirebilen seramik levha üretiminde lider bir şirket olan Graniti Fiandre seramiklerini seçti. Gelişmiş işleme teknolojileri, atmosferik etkenlere maruz kalsalar bile zaman içinde değişmeden kalan plakaların özelliklerinin ve kromatik özelliklerinin değişmezliğini garanti eder.

Infinito 10 Menteşeli Kapının paneli, mermer, doğal taşlar ve granitler (tedarik edilmeyen) gibi kalın ve ağır kaplamaların uygulanması için uygun bir alüminyum çevre çerçevesiyle monte edilir.

Anotlanmış alüminyum çerçeve, hem sıcak hem de soğuk tonlardan oluşan bir palet dahil olmak üzere yedi renkte mevcuttur. Metal yüzeyin koruyucu bir oksit tabakası ile kaplandığı bu işlem, çerçeveyi korozyondan korur ve aynı zamanda benzersiz estetik özellikler verir.

Infinito 10 Menteşeli Kapı

FORM VE AÇILIMLAR