Filo 5 Menteşeli Kapı

Filo 5 Menteşeli Kapı

ŞEKİLLER 6
AÇILMA YÖNLERI 4
FİNİSAJ TİPLERİ +500
AKSESUARLAR 15
KİŞİSELLEŞTİRME Full
GARANTİ 10 years
KURULUM HİZMETİ +
PROJE DANIŞMANLIĞI  +
PROJELER 10

Finisajlar

size özel kapı

Linvisibile tasarımcılara tam bir kombinasyon özgürlüğü sunan özel renkler, esanslar ve finisajlar ile kendini göstermektedir. Yüzey finisajlarınız için geniş renk, esans ve malzeme seçeneklerimizden faydalanın. Ve bu öykünün sonu değil! Şimdi tüm Linvisibile yüzey panelleri üzerinde yeni malzemeler (metaller, deri, taş) ve yeni işleme yöntemleri (kalıplanmış) mevcuttur.

Ahşap Kaplama
Metal
Doğal Taş
Lake
Deri
Ahşap Öz
Duvar Gibi
Kalıplanmış Panel
Duvar Doğrama Sistemi
Süpürgelik
Laminant
Laminant Çıtalı Sistem
Ahşap Özlü Çıtalı Sistem
Kumaş

Linvisibile, vizyona ve trende dönüşen geniş yelpazeli ahşap kaplamalar sunar. Şık ve her zaman farklı tonlarda, yatay veya dikey damarlı, homojen veya çizgili, sade veya geometrik, klasik veya modern dokular, her türlü yaşam alanı ihtiyacını karşılamak için mimarlar ve tasarımcılar tarafından geliştirilen projelerde hayat bulur.

Metal yüzey parlatma. Tasarımcılara hayalgüçlerini yansıtan bir alan oluşturma imkanı sunmak üzere tasarlanan, tüm kapılara uygulanabilen inanılmaz finisajlar. Preste tutkal uygulayarak bal peteği görünümlü panelin yüzlerine uygulanan, gerekli finisaja göre farklı kalınlıklarda, bakır, pirinç ve alüminyum arasında tercih edilebilen metal plaklar. Panelin kenarı metal yüzeyler gibi laklı olarak sunulmaktadır. Mat “doğal” bakır ve pirinç, saten görüntüsü sağlayacak şekilde perdahlanmış alüminyum… metal yüzey seçeneklerimizin gerçekten sınırı yok. Birçok beğenilen proje için Linvisibile, en prestijli metal üretimi denilince akla gelen, aynı zamanda iş ortağı olan İtalyan markası De Castelli® yi önerir. 

Linvisible damar çizgileri ile zenginleştirilecek yüzeyleri ve taşların altında tüm Linvisible kapı ürünlerine ait panelleri kaplamak için ekstra ince doğal taş levhalar ile süslemektedir. Dokunmuş bir yüzeye sahip yeni bir kapı konsepti. Dokun, hisset, içinden geç. Yalnızca 2 mm olan inceliği ve tüm duvarı taşla örtebilme şansı sayesinde Linvisible tarafından sunulan teknolojiye yeni duysal ve şiirsel deneyimler eklenmiştir. Calubini Grup’un bir markası olan Emistone® farklı tiplerde ve renklerde sunulan, fiberglas ve reçine tabakası üzerine lamine edilmiş, ekstra ince doğal taş levha koleksiyonudur. 

Lak en zarif panel finisajı formlarından biridir. Yaşam ortamına benzersiz bir zerafet katmak için mümkün olan her renkte parlayan, değerli yüzeyler. Linvisibile tarafından üretilen laklar yalnızca RAL klasik K5 numune kataloğunu referans almaktadır. Laklı renkler mat/parlak efekt gerekliliklerine uygundur: Mat laklı finisaj: 10 parlak Parlak laklı finisaj: “100” parlak

En yenilikçi finisajlar. Deri, çok yüksek düzeyde dayanıklılığa ve estetik özelliklere sahip doğal bir ürün olup, prestijli ve sofistike benzersiz materyaller ile uyum sağlayan, orijinal dokulara sahip yüzeyleri örtmek için prestijli bir seçenektir. Deri yüzey seçeneklerimizin sınırı yoktur. Parlaklık, dayanıklılık, zerafet bir kapıyı deri ile kaplamayı seçmeniz için önünüzdeki birçok nedenden yalnızca birkaçıdır. Linvisibile, gerçek deri üretiminde Made in Italy mükemmelliğiyle anlamdaş olan Pinetti® derilierini önerir. 

Benzersiz inceliğe sahip kaliteli yüzeyler. Yüksek kalitede ahşapta geleneksel ve modern tarzın harmanlanması, dayanıklılık ve prestij. Başka hiçbir materyal ısıyı ahşap esans gibi aktaramaz. Yalnızca ahşap öz ortamlara benzersiz atmosfer, çizgiler ve farklı düzeylerde yoğunluk kazandırır. Numune alarak çalışılan, son derece mükemmel bir ürün.

Duvar gibi finisajlar kapının duvara tam anlamıyla entegre olmasına imkan tanır. Kapılar duvarla tek bir yüzey haline gelerek, mutlak süreklilikte özel bir efekt yaratır. Kapı kaybolur ancak güçlü kimliğini korur. Duvarda geçitleri gizleme ve maskeleme Linvisibile felsefesinin temel konseptidir. Linvisible ürünleriyle duvarın izin verdiği boyama, alçılama, dekorasyon ve her çeşit finisaj.

İç mekanlara benzersiz bir dokunuş sağlayan zengin ve muhteşem dekorasyonlar için tüm kapı panelleri üzerinde yüksek doğruluk düzeyine sahip zarif kalıplanmış panel. Yapılabilirliğin doğrulanmasından sonra, talep üzerine veya fiyat teklifi sunulmuş modeller arasında seçim yapmak üzere, kalıplanmış panelin uygun olduğu yerde, her iki yanda 2 mm’lik MDF tabakaları ile son kat uygulanmış sert ahşaptan bir çevre çerçevesi ile üretilen, boşluklu dolgulu prese yapıya sahip (bal peteği) panel.

Linvisibile ürün yelpazesini duvarları kapılarla aynı finisaj ile dekore etmek için yenilikçi bir Duvar Doğrama sistemi ile genişletmiştir. Bu ozel ve yalnizca 3 mm’lik kalınlığa sahip “cilt” sistemi, her boyutta duvarı bütünlük efekti elde etmek üzere kapılarla kusursuz bir düzlemsellikle kaplamaya izin verir. 

Duvara aynı hizada monte edilen süpürgelik sistemı ev ortamlarını şık ve modern bir şekilde dekore etmek için en gelişmiş çözümü temsil etmektedir. Linvisibile, duvara hizalı unusurlara ilişkin ürün yelpazesini tamamlayabilmek için, özel bir süpürgelik sistemi geliştirdi. Duvarın üzerinde hiçbir şekilde çıkıntı yapmaz, her şey mükemmel şekilde duvara hizalıdır. Geleneksel süpürgelik sisteminden farklı olarak, duvara hizalı yüzey ile monte edilen bu süpürgelik sistemi türü çıkıntı oluşturmadan duvar boyunca ilerler. Büyük bir teknolojiyi gizleyen, duvara gömülü ince bir hattır. 

FENIX®, iç mekan tasarımına özgü dikey ve yatay uygulamalar için (Arpa Industriale tarafından üretilen) yeni nesil akıllı malzemedir. Fenix, nano teknolojik bir materyal olup, sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda eşsiz teknolojik özelliklere ve mükemmel bir performansa sahiptir. Uygulanan işlem malzemenin parmak izi bırakmayan, yumuşak dokunuşlu, mat ve son derece dirençli olmasını sağlar; böylece malzeme çarpmalara, çizilmelere ve aynı zamanda genellikle ev temizliğinde kullanılan çözücü ve reaktiflere karşı da dayanıklı duruma gelir. 

Çıtalı Sistem, klasik işlemenin güzelliğini, teknolojiyle ve özellikleri ve performansı dolayısıyla benzersiz bir malzemenin ihtiva ettiği yüksek performans ile birleştirmek için, Fenix® finisaj kataloğunda sunulmaktadır. Fenix, parmak izi bırakmayan, yumuşak dokunuşlu, mat ve son derece dirençli bir malzemedir; çarpmalara, çizilmelere ve aynı zamanda genellikle ev temizliğinde kullanılan çözücü ve reaktiflere karşı da dayanıklıdır. 1 mm eğimli bağlantı parçasına sahip çıta yüksekliği 15 cm’dir.

Çıtalı Sistem, 4 çeşit değerli ahşap ile doğal ahşap kaplama kataloğunda sunulmaktadır: Çizgili ceviz, Doğal meşe, Siyah meşe, Wenge meşe. Sipariş üzerine, diğer doğal ve kaplama ahşaplar ile de yapılabilir. Sıcak tonları ve damarlı görüntüsü sayesinde, ahşabın güzelliğinden esinlenen şık finisajla, alanlar sofistike bir şekilde döşenebilir. 1 mm eğimli bağlantı parçasına sahip çıta yüksekliği 15 cm’dir.

Olağanüstü bir dokunma deneyimi sağlayan panellerin güzelliğini artıran eşsiz bir malzeme. En son teknolojik süreçlerle üretilen kumaş, benzersiz estetik, teknik ve duyusal performansları garanti eder. Kumaş bir kerede zarif ve zarif ancak hafif, sağlam ve dayanıklı çözümler sunar. Bu finisaj için, etik ve çevreye saygı duyarken işlevsellik ve güzellik duygusu arayanlar tarafından aranan yeni çağdaş yaşam tarzı paradigmasını somutlaştıran Alcantara®’ya güvendik.

Filo 5 Menteşeli Kapı

Form ve açılımlar