Ekstra Kilitler

Ekstra Kilitler

ŞEKİLLER 4
AÇILMA YÖNLERI 2
FİNİSAJ TİPLERİ +500
AKSESUARLAR 4
KİŞİSELLEŞTİRME Full
GARANTİ 10 years
KURULUM HİZMETİ +
PROJE DANIŞMANLIĞI +
PROJELER 3
+

Finisajlar

size özel kapı

Linvisibile tasarımcılara tam bir kombinasyon özgürlüğü sunan özel renkler, esanslar ve finisajlar ile kendini göstermektedir. Yüzey finisajlarınız için geniş renk, esans ve malzeme seçeneklerimizden faydalanın. Ve bu öykünün sonu değil! Şimdi tüm Linvisibile yüzey panelleri üzerinde yeni malzemeler (metaller, deri, taş) ve yeni işleme yöntemleri (kalıplanmış) mevcuttur.

Ahşap Kaplama
Metal
Doğal Taş
lake
Deri̇
Ahşap öz
duvar gibi
Duvar kaplama
süpürgelik

Linvisible, mimarlar ve tasarımcılar tarafından geliştirilen projede hayat buldukları, vizyon ve trende dönüşen çok çeşitli paternlerde ve ahşaplarda yeniden yapılandırılmış ahşap sunmaktadır.

Metal yüzey parlatma. Tasarımcılara hayalgüçlerini yansıtan bir alan oluşturma imkanı sunmak üzere tasarlanan, tüm kapılara uygulanabilen inanılmaz finisajlar. Preste tutkal uygulayarak bal peteği görünümlü panelin yüzlerine uygulanan, gerekli finisaja göre farklı kalınlıklarda, bakır, pirinç ve alüminyum arasında tercih edilebilen metal plaklar. Panelin kenarı metal yüzeyler gibi laklı olarak sunulmaktadır.

Linvisible damar çizgileri ile zenginleştirilecek yüzeyleri ve taşların altında tüm Linvisible kapı ürünlerine ait panelleri kaplamak için ekstra ince doğal taş levhalar ile süslemektedir. Dokunmuş bir yüzeye sahip yeni bir kapı konsepti. Dokun, hisset, içinden geç. Yalnızca 2 mm olan inceliği ve tüm duvarı taşla örtebilme şansı sayesinde Linvisible tarafından sunulan teknolojiye yeni duysal ve şiirsel deneyimler eklenmiştir.

Lak en zarif panel finisajı formlarından biridir. Yaşam ortamına benzersiz bir zerafet katmak için mümkün olan her renkte parlayan, değerli yüzeyler. Linvisibile tarafından üretilen laklar yalnızca RAL klasik K5 numune kataloğunu referans almaktadır.

En yenilikçi finisajlar. Deri çok yüksek düzeyde dayanıklılığa ve estetik özelliklere sahip doğal bir üründür. Orijinal dokulara sahip yüzeylerin kaplanması için prestijli bir seçenektir, benzersiz malzemeler ile uyum sağlar, prestijlidir ve sofistikedir. Deri yüzey seçeneklerimizin sınırı yoktur. Parlaklık, dayanıklılık, zerafet bir kapıyı deri ile kaplamayı seçmeniz için önünüzdeki birçok nedenden yalnızca birkaçıdır.

Benzersiz inceliğe sahip kaliteli yüzeyler. Yüksek kalitede ahşapta geleneksel ve modern tarzın harmanlanması, dayanıklılık ve prestij. Başka hiçbir materyal ısıyı ahşap esans gibi aktaramaz. Yalnızca ahşap öz ortamlara benzersiz atmosfer, çizgiler ve farklı düzeylerde yoğunluk kazandırır. Numune alarak çalışılan, son derece mükemmel bir ürün.

Duvar gibi finisajlar kapının duvara tam anlamıyla entegre olmasına imkan tanır. Kapılar duvarla tek bir yüzey haline gelerek, mutlak süreklilikte özel bir efekt yaratır. Kapı kaybolur ancak güçlü kimliğini korur. Duvarda geçitleri gizleme ve maskeleme Linvisibile felsefesinin temel konseptidir. Linvisible ürünleriyle duvarın izin verdiği boyama, alçılama, dekorasyon ve her çeşit finisaj.

Linvisibile ürün yelpazesini duvarları kapılarla aynı finisaj ile dekore etmek için yenilikçi bir duvar kaplama sistemi ile genişletmiştir. İstisnai “cilt” sistemi, yalnızca 3 mm’lik kalınlıkla her boyutta duvarı total devamlılık efekti elde etmek üzere kapılarla kusursuz bir düzlemsellikle kaplamaya izin verir.

Duvarla bütün süpürgelik konut yaşam alanlarını zarif ve modern bir şekilde döşemek için en ileri noktayı temsil etmektedir. Linvisibile duvarla bütün ürünlerini daha iyi tamamlaması için bir taban paneli sistemi geliştirmiştir. Hiçbir öğe duvardan taşmamaktadır, her şey kusursuz şekilde duvarla bütünleşmektedir. Geleneksel sıvadibinin aksine, birleşik yüzeye sahip monte edilen versiyon çıkıntı yapmadan duvar düzeyinde devam etmektedir. Büyük teknolojiyi gizleyen, duvara gömülü ince bir hat.

Ekstra Kilitler

Form ve açılımlar