Duvar İçi Sürgülü Infinito Kapı

Duvar İçi Sürgülü Infinito Kapı

ŞEKİLLER 2
AÇILMA YÖNLERI 2
FİNİSAJ TİPLERİ +500
AKSESUARLAR 9
KİŞİSELLEŞTİRME Tam
GARANTİ 10 yıl
KURULUM HİZMETİ +
PROJE DANIŞMANLIĞI +
PROJELER 1
+

Finisajlar

Linvisibile tasarımcılara tam bir kombinasyon özgürlüğü sunan özel renkler, esanslar ve finisajlar ile kendini göstermektedir. Yüzey finisajlarınız için geniş renk, esans ve malzeme seçeneklerimizden faydalanın. Ve bu öykünün sonu değil! Şimdi tüm Linvisibile yüzey panelleri üzerinde yeni malzemeler (metaller, deri, taş) ve yeni işleme yöntemleri (kalıplanmış) mevcuttur.

Laminat
Kumaş
Mikro Çimento
Gres Porselen
Cam
Özel Cam
Ayna
Duvar Doğrama Sistemi
Deri
Anotlanmış

FENIX®, iç mekan tasarımına özgü dikey ve yatay uygulamalar için (Arpa Industriale tarafından üretilen) yeni nesil akıllı malzemedir. Fenix, nano teknolojik bir materyal olup, sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda eşsiz karakteristik özelliklere ve mükemmel performansa sahip olması ile yüksek teknolojik içeriğe sahiptir. Uygulanan işlem malzemenin parmak izi bırakmayan, yumuşak dokunuşlu, mat ve son derece dirençli olmasını sağlar; böylece malzeme çarpmalara, çizilmelere ve aynı zamanda genellikle ev temizliğinde kullanılan çözücü ve reaktiflere karşı da dayanıklı duruma gelir. 

Olağanüstü bir dokunma deneyimi sağlayan panellerin güzelliğini artıran eşsiz bir malzeme. En son teknolojik süreçlerle üretilen kumaş, benzersiz estetik, teknik ve duyusal performansları garanti eder. Kumaş bir kerede zarif ve zarif ancak hafif, sağlam ve dayanıklı çözümler sunar. Bu finisaj için, etik ve çevreye saygı duyarken işlevsellik ve güzellik duygusu arayanlar tarafından aranan yeni çağdaş yaşam tarzı paradigmasını somutlaştıran Alcantara®’ya güvendik.

MDF bazlı panel, dış çerçeve ile sınırlandırılan hassas traşlamalara izin verecek şekilde, 8/10 mm kalınlığa kadar mikro çimentoların (tedarik edilmez) uygulanmasına imkan tanımak amacıyla alçaltılmış şekilde hazırlanır. Bu durum, malzemeye ilişkin dinamiklerden kaynaklanan olası eğilme etkilerini dengeleme imkanı tanır. Uygulanabilir mikro çimentolar 2 türde olabilir: “Kalın” (9 mm laminatlı astarlar ile) veya “ince” (2,3 mm MDF astarlar ile). Uygulanabilir maksimum ağırlık 40 kg’dır.

Petekli panellerin, yüksek esneklik ve emniyet özellikleri garanti eden, cam elyaf ağlı 3 mm kalınlığa sahip gres porselen levhalar ile sandviç kaplaması yapılır.

Heyecan verici ve dinamik efektleriyle cam, yansımalar ve renklerle oynamak açısından yarı saydam veya retro lake kombinasyonlarında kullanılabilen, çok yönlü malzemelerden biridir. Rafine ve çağdaş bir mimari oluşturmak için uygun, asil bir malzemedir.
Petekli paneller 1 mm eğimde RAL renk çeşitlerinin tamamıyla, arkası lake kaplı 4 mm kalınlığa sahip sertleştirilmiş açık düz cam levhalar ile sandviç kaplanırlar.

Özel camlar, malzemenin ve nihai ürünün kişiselleştirilmesini kolaylaştıran, çizilmeye karşı dayanıklılık, gölgelendirme, ağlı ara bezeme ve özel tasarım gravürler gibi farklı özellikler kazandıran levhalar üzerinde parlatma ve kimyasal gravür teknikleri aracılığıyla mükemmel sonuçlar elde edilmesine olanak tanıyan çok yönlü ve dinamik bir malzemenin varyasyonlarıdır. Özel camlar, dokuları, yansımaları ve renkleri ile Linvisibile kapılarını zenginleştiren dekoratif bir çözümdür.

Ayna, şeffaf bir levha yüzeyi üzerine çoğunluğu gümüşten metal kaplama yapan kimyasal bir işleme tabi tutulan bir camdan elde edilir, aynaya yansıtıcı özelliğini sağlayan da bu kimyasal işlemdir. Derin bir alan, odadaki yansımalar ve etrafındaki mobilyalarla çalışma imkanı tanıyan çok ilginç bir malzemedir.

Linvisibile ürün yelpazesini duvarları kapılarla aynı finisaj ile dekore etmek için yenilikçi bir Duvar Doğrama sistemi ile genişletmiştir. Bu ozel ve yalnizca 3 mm’lik kalınlığa sahip “cilt” sistemi, her boyutta duvarı bütünlük efekti elde etmek üzere kapılarla kusursuz bir düzlemsellikle kaplamaya izin verir. Kapı, yaşadığımız ortamları zerafet ve incelikle döşemek için duvarla bir bütün oluşturur. Ahşap duvar kaplaması çeşitli finisajlar ile yapılabilir: Taş, metal, ahşap, cam, lake, deri; ve panellerin finisajına son derece ince bir şekilde uyum sağlar.

En yenilikçi finisajlar. Deri, çok yüksek düzeyde dayanıklılığa ve estetik özelliklere sahip doğal bir ürün olup, prestijli ve sofistike benzersiz materyaller ile uyum sağlayan, orijinal dokulara sahip yüzeyleri örtmek için prestijli bir seçenektir. Deri yüzey seçeneklerimizin sınırı yoktur. Parlaklık, dayanıklılık, zerafet bir kapıyı deri ile kaplamayı seçmeniz için önünüzdeki birçok nedenden yalnızca birkaçıdır. Linvisibile, gerçek deri üretiminde Made in Italy mükemmelliğiyle anlamdaş olan Pinetti® derilierini önerir.

Çerçeveli tüm ürünler üzerinde 7 anotlama mevcuttur. Anotlama işlemi, alüminyumu, estetik özellikler kazandırmasının yanı sıra korozyona karşı koruma sağlayan bir oksit tabaka ile kaplar. Sıcak veya soğuk tonlarda, seçkin ve şık sınırsız kombinasyon sunan renkler.

Duvar İçi Sürgülü Infinito Kapı

Form ve açılımlar