Dikey Döner Infinito 10 Kapı

infinito 10 vertical pivot door

Dikey Döner Infinito 10 Kapı

infinito 10 vertical pivot door technical features
ŞEKİLLER 2
AÇILMA YÖNLERI 5
FİNİSAJ TİPLERİ +500
AKSESUARLAR 5
KİŞİSELLEŞTİRME Full
GARANTİ 10 years
KURULUM HİZMETİ +
PROJE DANIŞMANLIĞI +
PROJELER 1
+

Finisajlar

size özel kapı

Linvisibile gizli sistemler, tasarımcılara tam bir kombinasyon özgürlüğü veren özel renkler, esanslar ve yüzeylerle kendilerini ortaya çıkarır. Yüzeyler, çok çeşitli renk, doku ve malzemeden kaplamalarla giydirilebilir. Metallerden taşlara, derilerden ve diğer yenilikçi çözümlere: Linvisibile panellerine uygulanacak sayısız kaplamaları keşfedin.

 

 

Bu görseller gerçek renkleri, dokuları ve damarlarındaki materyalleri temsil etmez. Sadece temsili amaçlı bir simülasyon olarak düşünülmelidirler.
Cam
Özel cam
Ayna
Ahşap kaplama
Ahşap öz
Deri
Kumaş
Laminat
Seramik
Mikro Çimento
Heavy Coatings
Anotlanmiş

En modern kreasyonlar için zamansız bir malzeme. Doğal özellikleri sayesinde cam, değişen ışık ile görünümünü değiştirebilir ve günün herhangi bir saatinde mekanlara farklı ışık yansımaları verebilir. Petek sandviç paneller,4 mm kalınlığında temperlenmiş şeffaf float cam levhalarla kaplanmıştır ve 1 mm eğim ile tüm RAL renk yelpazesinde elde edilebilir.

Cam paneller saten son işlem ve kimyasal dağlama yapılırken yeni özellikler kazanır. Cam, çok çeşitli tonlarda mevcuttur ve kişiselleştirilmiş malzemeler ve nihai ürün elde edilmesini sağlayan ağ ve doku gravürlerinin uygulanmasıyla daha da geliştirilebilir. Dikey Döner Infinito 10 Kapıyı benzersiz dokular, yansımalar ve renklerle zenginleştiren dekoratif bir çözüm.

Aynalar, geleneksel yansıtıcı özelliği veren cam üretim işleminden elde edilir. Aynalar, iç mekanlara eklenen değerli elemanlardır ve daha büyük ve daha parlak alanların optik yanılsamasını verir.

En modern süreçlere uyarlanmış geleneksel bir malzeme. Kaplamalı ahşabın özellikleri çok çeşitlidir: çizilmelere, ısıya ve ışığa karşı direnç; sorunsuz bakım ve temizlik; zengin ağaç türleri, renkler ve tahıllar ve yüksek eko-sürdürülebilirlik standartları. Bu finisaj için, maksimum kalite, çevreyi koruma taahhüdü ve tasarıma önem veren, kompozit ahşap dünyasından bir İtalyan şirketi olan ALPI’ye güvendik. Gezegene karşı tamamen bilinçli ve sorumlu bir seçim yapmak isteyenler için.

Mükemmel kalite ve ayrıcalıklı incelik. Hiçbir malzeme sıcaklığı doğal ahşap gibi iletemez, bu da sıcak bir atmosfere hayat verir. Güzelliği olağanüstü ve doğal sayısız erdemleriyle gerçekten eşsizdir. Doğası gereği, havadaki nemi emebilir ve serbest bırakabilir, hoş ve sağlıklı bir yaşam ortamı yaratır.

Yüksek dayanıklılık ve değerli estetik özelliklere sahip doğal ürün. Dokunsal hisler, güç ve zarafet veren orijinal dokularla yüzeyleri kaplamak için prestijli bir seçim. Made-in-Italy mükemmelliği ile eşanlamlı bir malzeme, her ayrıntıya maksimum kişiselleştirmeyi ve titiz dikkati garanti eden bir ürün.

Olağanüstü bir dokunma deneyimi sağlayan panellerin güzelliğini artıran eşsiz bir malzeme. En son teknolojik süreçlerle üretilen kumaş, benzersiz estetik, teknik ve duyusal performansları garanti eder. Kumaş bir kerede zarif ve zarif ancak hafif, sağlam ve dayanıklı çözümler sunar. Bu finisaj için, etik ve çevreye saygı duyarken işlevsellik ve güzellik duygusu arayanlar tarafından aranan yeni çağdaş yaşam tarzı paradigmasını somutlaştıran Alcantara®’ya güvendik.

İç mekan tasarımında bulunan tipik dikey ve yatay uygulamalar için yeni nesil akıllı malzemeler. Dikey Döner Infinito 10 Kapı için seçtiğimiz laminatlar benzersiz özelliklere sahiptir.

Geçtikleri yenilikçi işlemler sayesinde, parmak izine dayanıklı yüzeyler, yumuşak dokunuşlu, mat ve son derece dirençli, çarpmalara ve çizilmelere ve ayrıca ev temizliğinde tipik olarak kullanılan çözücülerden ve reaktiflerden olası hasarlara karşı dayanıklıdırlar.

Lamine kaplama için, maksimum kalite ve geniş bir renk yelpazesi sunan Fenix®, Homapal® ve Formica® gibi üç modern markanın koleksiyonlarına güvendik.

Eklektisizm ve çok yönlülüğü ile karakterize edilen, geleneksel ve kalıp dışı mimari, mobilya ve tasarımda çoklu uygulamalara sahip bir üründür. Linvisibile, kreasyonlarında büyük ebatları ve hafifliği, sağlamlıkla birleştirebilen seramik levha üretiminde lider bir şirket olan Graniti Fiandre seramiklerini seçti. Gelişmiş işleme teknolojileri, atmosferik etkenlere maruz kalsalar bile zaman içinde değişmeden kalan plakaların özelliklerinin ve kromatik özelliklerinin değişmezliğini garanti eder.

MDF bazlı panel, dış çerçeve ile sınırlandırılan hassas traşlamalara izin verecek şekilde, 8/10 mm kalınlığa kadar mikro çimentoların (tedarik edilmez) uygulanmasına imkan tanımak amacıyla alçaltılmış şekilde hazırlanır. Bu durum, malzemeye ilişkin dinamiklerden kaynaklanan olası eğilme etkilerini dengeleme imkanı tanır. Uygulanabilir mikro çimentolar 2 türde olabilir: “Kalın” (9 mm laminatlı astarlar ile) veya “ince” (2,3 mm MDF astarlar ile). Uygulanabilir maksimum ağırlık 40 kg’dır.

Dikey Döner Infinito 10 Kapının paneli, mermer, doğal taşlar ve granitler (tedarik edilmeyen) gibi kalın ve ağır kaplamaların uygulanması için uygun bir alüminyum çevre çerçevesiyle monte edilir.

Anotlanmış alüminyum çerçeve, hem sıcak hem de soğuk tonlardan oluşan bir palet dahil olmak üzere yedi renkte mevcuttur. Metal yüzeyin koruyucu bir oksit tabakası ile kaplandığı bu işlem, çerçeveyi korozyondan korur ve aynı zamanda benzersiz estetik özellikler verir.

Dikey Döner Infinito 10 Kapı

Form ve açılımlar