Kavisli Menteşeli Kapı

Kavisli Menteşeli Kapı

ŞEKİLLER 2
AÇILMA YÖNLERI 8
AKSESUARLAR 6
KİŞİSELLEŞTİRME Full
GARANTİ 10 years
KURULUM HİZMETİ +
PROJE DANIŞMANLIĞI +
PROJELER 2
+

Finisajlar

size özel kapı

Linvisibile tasarımcılara tam bir kombinasyon özgürlüğü sunan özel renkler, esanslar ve finisajlar ile kendini göstermektedir. Yüzey finisajlarınız için geniş renk, esans ve malzeme seçeneklerimizden faydalanın. Ve bu öykünün sonu değil! Şimdi tüm Linvisibile yüzey panelleri üzerinde yeni malzemeler (metaller, deri, taş) ve yeni işleme yöntemleri (kalıplanmış) mevcuttur.

Duvar Gibi
Laminant
Ahşap Kaplama
Doğal Taş
Lake

Duvar gibi finisajlar kapının duvara tam anlamıyla entegre olmasına imkan tanır. Kapılar duvarla tek bir yüzey haline gelerek, mutlak süreklilikte özel bir efekt yaratır. Kapı kaybolur ancak güçlü kimliğini korur. Duvarda geçitleri gizleme ve maskeleme Linvisibile felsefesinin temel konseptidir. Linvisible ürünleriyle duvarın izin verdiği boyama, alçılama, dekorasyon ve her çeşit finisaj.

FENIX®, iç mekan tasarımına özgü dikey ve yatay uygulamalar için (Arpa Industriale tarafından üretilen) yeni nesil akıllı malzemedir. Fenix, nano teknolojik bir materyal olup, sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda eşsiz karakteristik özelliklere ve mükemmel performansa sahip olması ile yüksek teknolojik içeriğe sahiptir. Uygulanan işlem malzemenin parmak izi bırakmayan, yumuşak dokunuşlu, mat ve son derece dirençli olmasını sağlar; böylece malzeme çarpmalara, çizilmelere ve aynı zamanda genellikle ev temizliğinde kullanılan çözücü ve reaktiflere karşı da dayanıklı duruma gelir. Isıya dayanıklıdır ve su tutmaz, bakteri yükünü yüksek derecede tahrip eden hijyenik ve temizlemesi kolay bir yapıya sahiptir. Kütle halinde olduğundan Fenix ​​yüzeyi, pantograf kopyalama işlemlerine mükemmel şekilde uyum sağlar, bu da müşterinin zevkini ve taleplerini yansıtan dekor ve motiflerin kapı üzerine çizilmesine olanak sağlar. Fenix®, her diğer üründen önce iki farklı iç tasarım trendine, akıllı malzeme ve mat yüzeylerde şıklık arayışına cevap verebilmiş malzeme olma özelliği ile gerek NTM serisi için, gerekse de hem de çizilmeye karşı dayanıklılık, parmak izi bırakmama, yumuşak dokunuş ve süper mat özellikleri gibi tüm temel Fenix® özelliklerine sahip metalik yüzeyli NTA serisi için farklı modellere sahiptir. Özel Fenix​​® koleksiyonlarının çok çeşitli bir renk yelpazesi mevcuttur.

Linvisibile, vizyona ve trende dönüşen geniş yelpazeli ahşap kaplamalar sunar. Şık ve her zaman farklı tonlarda, yatay veya dikey damarlı, homojen veya çizgili, sade veya geometrik, klasik veya modern dokular, her türlü yaşam alanı ihtiyacını karşılamak için mimarlar ve tasarımcılar tarafından geliştirilen projelerde hayat bulur.

Linvisible damar çizgileri ile zenginleştirilecek yüzeyleri ve taşların altında tüm Linvisible kapı ürünlerine ait panelleri kaplamak için ekstra ince doğal taş levhalar ile süslemektedir. Dokunmuş bir yüzeye sahip yeni bir kapı konsepti. Dokun, hisset, içinden geç. Yalnızca 2 mm olan inceliği ve tüm duvarı taşla örtebilme şansı sayesinde Linvisible tarafından sunulan teknolojiye yeni duysal ve şiirsel deneyimler eklenmiştir.

Calubini Grup’un bir markası olan Emistone® farklı tiplerde ve renklerde sunulan, fiberglas ve reçine tabakası üzerine lamine edilmiş, ekstra ince doğal taş levha koleksiyonudur. Taş uygulamaya bağlı olarak mat fiberglas, tekstil veya şeffaf reçine film maddesi üzerine uygulanır. Bu ürün yalnızca iç ve dış mekan kaplamaları için değil, aynı zamanda herhangi bir yüzey tipinin kolayca yenilenmesi için de kullanılabilir zira çok ince (2 mm), hafif (1,8 kg/m2) ve kurulumu kolay bir üründür.

Taş, taş levhalar kapı ve duvarlar arasında bir süreklilik arz edecek şekilde uygulandığında, inanılmaz fiziksel dayanıklılığı, renkleri, çizgileri ve gölgeleri sayesinde panellere benzersiz bir güzellik ve kusursuz bir sonuç sağlamaktadır.

Lak en zarif panel finisajı formlarından biridir. Yaşam ortamına benzersiz bir zerafet katmak için mümkün olan her renkte parlayan, değerli yüzeyler. Linvisibile tarafından üretilen laklar yalnızca RAL klasik K5 numune kataloğunu referans almaktadır. Laklı renkler mat/parlak efekt gerekliliklerine uygundur: Mat laklı finisaj: 10 parlak Parlak laklı finisaj: “100” parlak

Kavisli Menteşeli Kapı

Form ve açılımlar