Altopiano
by Giulio Cappellini

Altopiano by Giulio Cappellini

ŞEKİLLER 1
AÇILIŞLAR 2
FİNİSAJ TİPOLOJİLERİ +500
ÖZELLEŞTİRME Full
MONTAJ SERVİSİ +
PROJE DANIŞMANLIK +
PROJELER 2
+

Finisajlar

Linvisibile kendini tasarıcılara full kombinasyon özgürlüğü tanıyan özel renklerle, esanslarla ve finisajlarla ortaya çıkarır.
Yüzey finisajlarınız için geniş renk, esans ve materyallerimizden yararlanın.

Ahşap Öz
Lake
Lamine Metal
Dekoratif Lamine
Anotlanmiş

Kaliteli yüzeyler, seçkin bir rafinelik. Geleneksel ve modernin yüksek kalite tahtalarda dayanıklı ve prestijli birleşimi.
Hiç bir materyal sıcaklığı bir ahşap esansı kadar iyi iletemez.
Sadece ahşap esansı iç mekanlara kendine özel bir atmosfer kazandırıp derinlik katar.
Örnekleme üzerinde çalışılan, önemli bir ürün.

Lake en zarif panel finisajlarından biridir. Değerli yüzeyler, seçkin elegansı vermek için mümkün olan her renkte parlar.

Linvisibile’nin lakeleri RAL klasik K5 örnek kitabındadır.

Metalin yüzey parlaklığı. Marechiaro ve Altopiano’ya uygulanabilen mükemmel finisajlar, tasarımcının hayal dünyasını yansıtarak bir mekanı şekillendirmesine izin verir.

Metal kaplama çeşitliliğinin görsel anlamda hiçbir limiti yoktur.

Yüksek basınç dekoratif lamine, iç mekan tasarım çözümleri üretenler için süreklilikten ve güçten başlayarak mükemmel estetik kaliteyi eldeki eşyalar ve avantajlarla kombinler.
Bu lamineler oldukça güçlüdür: Çizilmeye, göçmeye, aşınmaya, kimyasal maddelere ve sıcağa karşı dayanıklıdır.

Bu karakteristikler ürünü farklı kullanımlar için uygun kılar. Doğadan ilham alan klasik ve zamansız renkler, mat üzerindeki etkisi kuşkusuz olan sedefli tonlar.

Çerçeveli tüm ürünler üzerinde (Her ürünün Infinito versiyonları, Ağır Kaplamaların ve Süpürgelik Sisteminin hazırlanması için profiller) 6 anotlama mevcuttur. Anotlama işlemi, alüminyumu, estetik özellikler kazandırmasının yanı sıra korozyona karşı koruma sağlayan bir oksit tabaka ile kaplar. Sıcak veya soğuk tonlarda, seçkin ve şık sınırsız kombinasyon sunan renkler.

Altopiano by Giulio Cappellini

Form ve Açilimlar