Tarihimiz

Linvisible, 80’lerin başında kurulmuş, özel tasarımlara ve malzemelere sahip kapıların ve kilit sistemlerinin üretiminde uzman bir İtalyan firması olan Portarredo Srl’in deneyimi sonucunda 1994 yılında yaratılmıştır.

Portarredo ürünlerinde tam olarak gelişmiş teknolojik değer sayesinde en baştan rakiplerinden ayrılmıştır ve markasıyla pencere ve kapı pazarının en üstünde isim yapmayı başarmıştır. Mimarlar ve mühendisler ile yaptığı yakın işbirliği sayesinde, Portarredo pazar trendlerini ve ihtiyaçlarını öngörerek ev yaşamının geleceğini yansıtan ürünler geliştirmiştir.

İlk projede, talepkar beklentileri, farklı zevkleri ve çeşitli yaşam tarzlarını karşılamayı amaçlayan mimari çözümler için kişiselleştirilmiş tasarım konfigürasyonları önermek amacıyla çalışmalar ve araştırmalar yapılmıştır.

Linvisible, İtalya’da duvara tamamıyla gömülen kapılar ve kilit sistemlerinin üretiminde ilk ticari marka olarak bu projeden doğmuştur. Bu istisnai ve patentli “görünmez sistemler” kapılarımıza kusursuz şekilde düz açılış ve hareket sağlayarak kapı süveleri, çerçeveler veya açıkta menteşelere duyulan ihtiyacı ortadan kaldırmaktadır.

Bu pratik ve yenilikçi sistemde, duvarlarda kilitlerin ve açıklıkların “maskelenmesi” ve gizlenmesi amacından ilham alınmıştır; bu, Linvisible felsefesinin temel konseptidir. Aslında, Linvisible sistemi eski bir konsenptin teknolojik evrimidir: Zindanlar. Bulundukları yerle kusursuz bir süreklilik gösteren kapılar, tarih boyunca fark edilmemesi gereken açıklıkları gözlerden gizlemek için kullanılmıştır.

Yıllar boyunca, zevklerin değişmesi ve mimari talepler kapıları iç mekan tasarımlarının temel bir öğesi haline getirmiştir. Bu öncül altında, Linvisible en üst düzeyde çok yönlülüğe sahip kişiye özel iç mekan tasarım parçaları sunmak üzere sürekli olarak çalışmakta ve tasarımcılardan ilham almaktadır.

Sürekli evrim ve gelecek odaklılık ruhu içinde, Linvisible ufkunu büyütmüş ve uluslararası arenaya taşımıştır. Bu rekabetçi ruhla Linvisible kendini baştan yaratarak yeni imajı, hizmetler ve ürünler sunmaktadır. Dünya ve dolayısıyla bizler sürekli değişim içindeyiz.

Misyonumuz

Linvisible, gözün görebildiğinden fazlası.

Çalışmamızın arkasında, istisnai tasarım deneyimini içeren bir İtalyan tarihi gizlidir. Kesin teknik teknik bilgi, maksimum düzeyde “özelleştirme” ile birlikte, en talepkar estetik istekleri ve fonksiyonel beklentileri karşılamaya imkan veren, duvarla bütün kapının gözle görülür basitliği ile maskelenmektedir.

Araştırma ve Geliştirme

Linvisible işlerini yürütmedeki temel öğeler olan materyallerin ve çalışma işlemlerinin seçiminde kaliteyi ve titizliği ön planda tutmaktadır.

Son yıllarda ve pazar trendlerine karşı, kurum içi ARGE departmanının aktivitesi en yüksek beklentilere ulaşabilen ve çoğu zaman bunları tahmin edebilen fikirler ve yenilikler geliştirerek sürekli büyüme sağlamıştır.

Öncelikle insan kaynaklarına ve sonrasında teknolojiye yapılan anlamlı yatırımlar sayesinde, Linvisible’in ARGE departmanı sürekli yeni çözümler, malzemeler ve yenilikçi fikirler araştırmaktadır.

Linvisible ürünleri tasarımcıların fikirleri ile büyümektedir: yeni kilitler, gürültüsüz hareketler, ev otomasyon sistemlerine entegrasyon, özel finisajlar, daha ileri “düzlük” etkisi vs. Bunlar, üretim kapasitemizi artırmanın yanında, sistem kusursuzluğunu ve sıkılığını daha da geliştiren yarı robotik teknolojiden elde edilen en son özelliklerin yalnızca birkaçıdır.

Uzun yıllar bu alanda kazanılan teknik bilgiler ve büyük saha içi deneyimimiz sayesinde, Linvisible sistemi sürekli olarak iyileşmekte ve kusursuz bir hal almaktadır.

Work with us

As a company in constant evolution, Linvisibile is always eager to meet creative and talented people.

WorkWithUsLittle_CalltoAction_Color_733x361px

If you are a fan of challenges and international environments

We offer you the opportunity to grow with us and contribute to our success.

Available positions: