Dikey Döner Infinito Kapı

Dikey Döner Infinito Kapı

ŞEKİLLER 2
AÇILMA YÖNLERI 5
FİNİSAJ TİPLERİ +500
AKSESUARLAR 10
KİŞİSELLEŞTİRME Full
GARANTİ 10 years
KURULUM HİZMETİ +
PROJE DANIŞMANLIĞI +
PROJELER 11
+

Finisajlar

size özel kapı

Linvisibile tasarımcılara tam bir kombinasyon özgürlüğü sunan özel renkler, esanslar ve finisajlar ile kendini göstermektedir. Yüzey finisajlarınız için geniş renk, esans ve malzeme seçeneklerimizden faydalanın. Ve bu öykünün sonu değil! Şimdi tüm Linvisibile yüzey panelleri üzerinde yeni malzemeler (metaller, deri, taş) ve yeni işleme yöntemleri (kalıplanmış) mevcuttur.

Lami̇nant
Alcantara®
Mikro Çimento
Gres Porselen
Cam
Özel Cam
Ayna
Ahşap Öz
Ahşap Kaplama
Duvar Doğrama Si̇stemi̇

FENIX®, iç mekan tasarımına özgü dikey ve yatay uygulamalar için (Arpa Industriale tarafından üretilen) yeni nesil akıllı malzemedir. Fenix, nano teknolojik bir materyal olup, sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda eşsiz karakteristik özelliklere ve mükemmel performansa sahip olması ile yüksek teknolojik içeriğe sahiptir. Uygulanan işlem malzemenin parmak izi bırakmayan, yumuşak dokunuşlu, mat ve son derece dirençli olmasını sağlar; böylece malzeme çarpmalara, çizilmelere ve aynı zamanda genellikle ev temizliğinde kullanılan çözücü ve reaktiflere karşı da dayanıklı duruma gelir. Isıya dayanıklıdır ve su tutmaz, bakteri yükünü yüksek derecede tahrip eden hijyenik ve temizlemesi kolay bir yapıya sahiptir. Kütle halinde olduğundan Fenix ​​yüzeyi, pantograf kopyalama işlemlerine mükemmel şekilde uyum sağlar, bu da müşterinin zevkini ve taleplerini yansıtan dekor ve motiflerin kapı üzerine çizilmesine olanak sağlar. Fenix®, her diğer üründen önce iki farklı iç tasarım trendine, akıllı malzeme ve mat yüzeylerde şıklık arayışına cevap verebilmiş malzeme olma özelliği ile gerek NTM serisi için, gerekse de hem de çizilmeye karşı dayanıklılık, parmak izi bırakmama, yumuşak dokunuş ve süper mat özellikleri gibi tüm temel Fenix® özelliklerine sahip metalik yüzeyli NTA serisi için farklı modellere sahiptir. Özel Fenix​​® koleksiyonlarının çok çeşitli bir renk yelpazesi mevcuttur.

Eşsiz bir teknolojinin ürünü olan prestijli finisajı ile Alcantara® benzersiz estetik, teknik ve duyusal performans garanti edebilen, kesinlikle en son teknolojiye sahip bir malzemedir. Bu eşsiz materyel aynı zamanda sınırsız kişiselleştirme olasılığı sunar.
Bu özelikleri sayesinde Alcantara®, sektörün en katı standartlarına uygun olarak, her türlü şekil ve yüzeyi kaplamada kullanılabilir. Panellere değer kazandıran bir malzeme olup, olağanüstü bir dokunma deneyimi yaşatır. Şık, rafine, hafif, dayanıklı ve uzun ömürlü Alcantara®, işlevselliğin yanı sıra etik değerlere ve çevreye saygılı güzellik duygusunun arayışında olan çağdaş yaşam tarzının yeni paradigmasını temsil eder.

MDF bazlı panel, dış çerçeve ile sınırlandırılan hassas traşlamalara izin verecek şekilde, 8/10 mm kalınlığa kadar mikro çimentoların (tedarik edilmez) uygulanmasına imkan tanımak amacıyla alçaltılmış şekilde hazırlanır. Bu durum, malzemeye ilişkin dinamiklerden kaynaklanan olası eğilme etkilerini dengeleme imkanı tanır. Uygulanabilir mikro çimentolar 2 türde olabilir: “Kalın” (9 mm laminatlı astarlar ile) veya “ince” (2,3 mm MDF astarlar ile). Uygulanabilir maksimum ağırlık 40 kg’dır.

Petekli panellerin, yüksek esneklik ve emniyet özellikleri garanti eden, cam elyaf ağlı 3 mm kalınlığa sahip gres porselen levhalar ile sandviç kaplaması yapılır.

Heyecan verici ve dinamik efektleriyle cam, yansımalar ve renklerle oynamak açısından yarı saydam veya retro lake kombinasyonlarında kullanılabilen, çok yönlü malzemelerden biridir. Rafine ve çağdaş bir mimari oluşturmak için uygun, asil bir malzemedir.
Petekli paneller 1 mm eğimde RAL renk çeşitlerinin tamamıyla, arkası lake kaplı 4 mm kalınlığa sahip sertleştirilmiş açık düz cam levhalar ile sandviç kaplanırlar.

Özel camlar, malzemenin ve nihai ürünün kişiselleştirilmesini kolaylaştıran, çizilmeye karşı dayanıklılık, gölgelendirme, ağlı ara bezeme ve özel tasarım gravürler gibi farklı özellikler kazandıran levhalar üzerinde parlatma ve kimyasal gravür teknikleri aracılığıyla mükemmel sonuçlar elde edilmesine olanak tanıyan çok yönlü ve dinamik bir malzemenin varyasyonlarıdır. Özel camlar, dokuları, yansımaları ve renkleri ile Linvisibile kapılarını zenginleştiren dekoratif bir çözümdür.

Ayna, şeffaf bir levha yüzeyi üzerine çoğunluğu gümüşten metal kaplama yapan kimyasal bir işleme tabi tutulan bir camdan elde edilir, aynaya yansıtıcı özelliğini sağlayan da bu kimyasal işlemdir. Derin bir alan, odadaki yansımalar ve etrafındaki mobilyalarla çalışma imkanı tanıyan çok ilginç bir malzemedir.

Benzersiz inceliğe sahip kaliteli yüzeyler. Yüksek kaliteli ahşapta geleneksel ve modern tarzın harmanlanması, dayanıklılık ve prestij. Başka hiçbir materyal ısıyı ahşap esansı gibi aktaramaz. Yalnızca ahşap öz ortamlara benzersiz atmosfer, çizgiler ve farklı düzeylerde yoğunluk kazandırır. Numune alarak çalışılan, son derece mükemmel bir ürün.

Linvisibile, vizyona ve trende dönüşen geniş yelpazeli ahşap kaplamalar sunar. Şık ve her zaman farklı tonlarda, yatay veya dikey damarlı, homojen veya çizgili, sade veya geometrik, klasik veya modern dokular, her türlü yaşam alanı ihtiyacını karşılamak için mimarlar ve tasarımcılar tarafından geliştirilen projelerde hayat bulur.

Linvisibile ürün yelpazesini duvarları kapılarla aynı finisaj ile dekore etmek için yenilikçi bir Duvar Doğrama sistemi ile genişletmiştir. Bu ozel ve yalnizca 3 mm’lik kalınlığa sahip “cilt” sistemi, her boyutta duvarı bütünlük efekti elde etmek üzere kapılarla kusursuz bir düzlemsellikle kaplamaya izin verir. Kapı, yaşadığımız ortamları zerafet ve incelikle döşemek için duvarla bir bütün oluşturur. Ahşap duvar kaplaması çeşitli finisajlar ile yapılabilir: Taş, metal, ahşap, cam, lake, deri; ve panellerin finisajına son derece ince bir şekilde uyum sağlar.

Dikey Döner Infinito kapı

Form ve açılımlar