OurStory_910x930px

Tarihimiz

Linvisible, 80’lerin başında kurulmuş, özel tasarımlara ve malzemelere sahip kapıların ve kilit sistemlerinin üretiminde uzman bir İtalyan firması olan Portarredo Srl’in deneyimi sonucunda 1994 yılında yaratılmıştır.

Portarredo ürünlerinde tam olarak gelişmiş teknolojik değer sayesinde en baştan rakiplerinden ayrılmıştır ve markasıyla pencere ve kapı pazarının en üstünde isim yapmayı başarmıştır. Mimarlar ve mühendisler ile yaptığı yakın işbirliği sayesinde, Portarredo pazar trendlerini ve ihtiyaçlarını öngörerek ev yaşamının geleceğini yansıtan ürünler geliştirmiştir.

İlk projede, talepkar beklentileri, farklı zevkleri ve çeşitli yaşam tarzlarını karşılamayı amaçlayan mimari çözümler için kişiselleştirilmiş tasarım konfigürasyonları önermek amacıyla çalışmalar ve araştırmalar yapılmıştır.

Linvisible, İtalya’da duvara tamamıyla gömülen kapılar ve kilit sistemlerinin üretiminde ilk ticari marka olarak bu projeden doğmuştur. Bu istisnai ve patentli “görünmez sistemler” kapılarımıza kusursuz şekilde düz açılış ve hareket sağlayarak kapı süveleri, çerçeveler veya açıkta menteşelere duyulan ihtiyacı ortadan kaldırmaktadır.

Bu pratik ve yenilikçi sistemde, duvarlarda kilitlerin ve açıklıkların “maskelenmesi” ve gizlenmesi amacından ilham alınmıştır; bu, Linvisible felsefesinin temel konseptidir. Aslında, Linvisible sistemi eski bir konsenptin teknolojik evrimidir: Zindanlar. Bulundukları yerle kusursuz bir süreklilik gösteren kapılar, tarih boyunca fark edilmemesi gereken açıklıkları gözlerden gizlemek için kullanılmıştır.

Yıllar boyunca, zevklerin değişmesi ve mimari talepler kapıları iç mekan tasarımlarının temel bir öğesi haline getirmiştir. Bu öncül altında, Linvisible en üst düzeyde çok yönlülüğe sahip kişiye özel iç mekan tasarım parçaları sunmak üzere sürekli olarak çalışmakta ve tasarımcılardan ilham almaktadır.

Sürekli evrim ve gelecek odaklılık ruhu içinde, Linvisible ufkunu büyütmüş ve uluslararası arenaya taşımıştır. Bu rekabetçi ruhla Linvisible kendini baştan yaratarak yeni imajı, hizmetler ve ürünler sunmaktadır. Dünya ve dolayısıyla bizler sürekli değişim içindeyiz.

MIssion_BW_2_3_1215x930px

Misyonumuz

Linvisible, gözün görebildiğinden fazlası.

Çalışmamızın arkasında, istisnai tasarım deneyimini içeren bir İtalyan tarihi gizlidir. Kesin teknik teknik bilgi, maksimum düzeyde “özelleştirme” ile birlikte, en talepkar estetik istekleri ve fonksiyonel beklentileri karşılamaya imkan veren, duvarla bütün kapının gözle görülür basitliği ile maskelenmektedir.

ResearchDevelopment_BW_2_3_1215x930px

Araştırma ve Geliştirme

Linvisible işlerini yürütmedeki temel öğeler olan materyallerin ve çalışma işlemlerinin seçiminde kaliteyi ve titizliği ön planda tutmaktadır.

Son yıllarda ve pazar trendlerine karşı, kurum içi ARGE departmanının aktivitesi en yüksek beklentilere ulaşabilen ve çoğu zaman bunları tahmin edebilen fikirler ve yenilikler geliştirerek sürekli büyüme sağlamıştır.

Öncelikle insan kaynaklarına ve sonrasında teknolojiye yapılan anlamlı yatırımlar sayesinde, Linvisible’in ARGE departmanı sürekli yeni çözümler, malzemeler ve yenilikçi fikirler araştırmaktadır.

Linvisible ürünleri tasarımcıların fikirleri ile büyümektedir: yeni kilitler, gürültüsüz hareketler, ev otomasyon sistemlerine entegrasyon, özel finisajlar, daha ileri “düzlük” etkisi vs. Bunlar, üretim kapasitemizi artırmanın yanında, sistem kusursuzluğunu ve sıkılığını daha da geliştiren yarı robotik teknolojiden elde edilen en son özelliklerin yalnızca birkaçıdır.

Uzun yıllar bu alanda kazanılan teknik bilgiler ve büyük saha içi deneyimimiz sayesinde, Linvisible sistemi sürekli olarak iyileşmekte ve kusursuz bir hal almaktadır.

 • Stefano Miotti
  Always imperturbable even in the face of difficulties. He knows how to stay calm and concentrated like no other. His motto is: “No reason is ever serious enough to make me give up a game of futsal.” Deep in his heart he is a diehard Milan fan.
  smiotti@linvisibile.it

  Stefano Miotti

  Italian Customer Service
 • Raffaella Vancini
  A person with an uncommon sensibility, she is an undying romantic. Precise and determined, nothing related to her work escapes her. Her passions? Traveling, fashion, and her very likable dog.
  rvancini@linvisibile.it

  Raffaella Vancini

  Foreign Customer Service
 • Barbara Benini
  Friendly, pleasant, receptive, with an unmistakable smile that she generously shares. Cuddling mom well known for her gargantuan backyard celebrations.
  bbenini@linvisibile.it

  Barbara Benini

  Foreign Customer Service
 • Gioia Molinari
  Sophisticated and elegant, she carries herself in a way that wins you over.
  gmolinari@linvisibile.it

  Gioia Molinari

  Central Europe Key Account
 • Silvia Felletti
  A passionate writer and avid reader ... when time allows it. In the past she stumbled upon poetry and still carries it in her heart. Busy and proud mother of two natural calamities.
  marketing@linvisibile.it

  Silvia Felletti

  Operative Marketing Manager
 • Alice Manfredini

  Service & CRM Department
 • Silvia Cesari
  A determined and strong willed person with a sunny disposition. An intense life unraveled in numbers and budgets and she still finds, who knows how, time for many other activities and two fantastic kids. Her colleagues are her most passionate fans, and the beneficiaries of sweets and cakes she bakes at 6 in the morning. Her motto: “At my signal, unleash hell”.
  amministrazione@linvisibile.it

  Silvia Cesari

  Administrative & Financial Manager
 • Luca Vaccari
  He walks the floor in long strides ... here now and gone a second later. Frenzied and restless he is a man with a lot to do ... on Monday.
  service@linvisibile.it

  Luca Vaccari

  Service Manager
 • Francesco Baroni
  Avid motor biker. From his PC you will hear only Latin-American music. AutoCAD® is his best friend. His quiet appearance may mislead you. Deep down he can be a great pal.
  ricercaesviluppo@linvisibile.it

  Francesco Baroni

  Research & Development Manager
 • Giuliana Ghelfi
  The company’s doyen. She started her career over 10 years ago. Logistics hold no secrets for her. She has a direct line running along all roads and with couriers of all nationalities. Her past includes teaching Caribbean dances and she has a passion for cats.
  gghelfi@linvisibile.it

  Giuliana Ghelfi

  Logistic Office Department
 • Luca Carnaroli

  Purchase Department Manager
 • Chiara Simoni
  Shy and reserved, she is the youngest. She is always smiling and very sweet. The colleague next door....

  Chiara Simoni

  Purchase department
 • Vittorio Chendi
  Serious, precise, impeccable and then some. It is almost impossible to catch him out. He loves a good discussion ... but don’t ask him inane questions. Very fond of good wine.

  Vittorio Chendi

  Operations Manager & Technical Department Manager
 • Antonio Menegatti
  Proudly born in Ferrara, Italy and motorbike lover since the age of 16.
  He's among the last heirs belonging to a dynasty that believes in gentility and generosity.
  In his free time, he also tries to be a triathlete.

  Antonio Menegatti

  General Director
 • Laura Peragine

  Promoter Milan
 • Gabriela Fernandez Parada

  USA Key Account
 • Mariana Sandoval

  LATAM Sales Executive
 • Jimena Roda

  Strategic Marketing Manager
 • Dario Grossi

  Africa Specification Manager
 • Vincent Dibben

  UK Manager
 • Chiara Baiguera

  Middle East Sales Executive
 • Eugenia Gollandskaia

  Russia Sales Executive
 • Andrea Bertoni

  Andrea Bertoni

  Production Department Supervisors
 • Luca Storari

  Luca Storari

  Production Department Supervisors
 • Varun Jagger

  APAC Sales Executive
 • Meriç Özgürman

  Press Office Linvisibile
WorkWithUs_Main_910x930px

Work with us

As a company in constant evolution, Linvisibile is always eager to meet creative and talented people.

WorkWithUsLittle_CalltoAction_Color_733x361px

If you are a fan of challenges and international environments

We offer you the opportunity to grow with us and contribute to our success.

Available Positions:

Please send your CV and application to the email specified on each job posting!